Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 61/93 anonim ***** válasza:
100%

Döntse el mindenki, mit gondol az egészről.

Én két családot ismerek, akik jelenleg valamilyen oknál fogva nehéz helyzetben vannak. Mindkettő család honlapot készített. leírta a történetüket, képeket, adott esetben orvosi leleteket tett közzé, egyikük még pontos címet(!) is megadott nyilvánosan.

Itt megjelent egy burkoltan kérő, aki semmilyen konkrét információt nem árult el magáról, mert fél - mitől?!

Részemről a dolog lezárva.

2014. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:
Azt kívánom, soha ne tudd meg, milyen, amikor lesüllyedsz egy szintre, szégyelled és azt kérik tedd nyilvánossá....
2014. febr. 16. 18:56
 63/93 anonim ***** válasza:
86%

Remélem, akinek van mások számára pénze, NEM utal teljesen ismeretlen történet alapján vadidegen embernek, aki nem hajlandó őszinte lenni.

Azért érdekelne, normális emberek mit gondolnak erről a történetről...

2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén nekem is furcsa egy kicsit.
2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
51%
Én már leírtam a véleményem a 38. válaszban. Továbbra is ezt gondolom.
2014. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
76%
Az utazáshoz név is kell
2014. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
83%

Pelenkát szívesen küldenék, de pénzt nem. És nem személyesen miatta, de nem ismerem. Ha tényleg szükség van pelenkára ennek is örül és nem a pénzt követeli. A pénzt lehet bármire költeni, a pelenkát rá kell adni a gyerekre. Így biztosabb vagyok benne, hogy jó helyre kerül.

És azért gondolom csak így mert nem ismerem. Ha 2 oldalt írna magukról se ismerném őket. Ez nem így működik. Vkit személyesen lehet megismerni. Mindenki azt ír amit akar. És ezt általánosságban írom.

2014. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
58%

Utolsóval nagyon egyetértek azzal a kiegészítéssel, hogy a pelenkát el is lehet adni...

És igen, azt ír mindenki magáról, amit akar, itt ráadásul még erre sem volt hajlandó a kérdező. Történet (igaz vagy hamis) nincs, jól kitett bankszámlaszám azonban van.

Noooormális ez?!

2014. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
19%

Elhiheted,hogy aki pénzt küld,(mint én is),pontosan tudja,hogy a kérdező nem fogja mindet pelenkára költeni.

És?Kit érdekel.Nyílván azért küldtünk pénzt,hogy segítsünk.

Én nem bánom,ha esetleg kenyeret,tejet,lisztet,felvágottat,

csokit vagy bármi mást vesz belőle!Ő tudja,mire van szükségük.

Nem lehettek ennyire gonosz,önző és számító emberek!!

Miért kell mindenkiben a rosszat látni!!??

Kívánom,hogy egyszer ti is kerüljetek ilyen helyzetbe,mert nem tudhatjátok mit hoz az élet.

Lehet pár év múlva ti szorultok segítségre.De nem kaptok majd,mert Isten nem ver bottal!Ő megjegyzi azt,hogy ti most hogy vélekedtek!

2014. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
59%

1. vagyok. Én sem küldenék pénzt semmi esetre sem, olyannak pláne nem aki már nyíltan bankszámlaszámot tesz ki, hogy adjátok már emberek a lóvét. Hülyének néz benneteket és nem veszitek észre. Gondolod, hogy tejet, felvágottat vesz a Kérdező, Utolsó? Vagy esetleg piát, cigit, luxuscikket.

Ez nem önzőség vagy rosszindulat, hanem a valóság felfogása. Tőlem mindenki arra veri el a pénzét, amire akarja, de azért mert én és még sokan képesek vagyunk használni az eszünket, ne mi legyünk már a rosszak. Az pedig, hogy kinek mit kívánsz, csak téged minősít.

2014. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!