Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 51/93 anonim ***** válasza:
Nem szombathelyi!
2014. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
Ez nem az a szombathelyi aki a multkor a 10 honapos gyereke es ovisa van? Es h nem tud nekik enni adni???? Valaki irja mar meg ugyanarrol a szemelyrol van-e szo??
2014. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
50%
Nem szombathelyi
2014. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
50%
Nem ugyanaz a személy!!
2014. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
32%
Továbbra is áll, hogyha a két segítője a kérdezőnek ír privátban, én is megpróbálok segíteni!
2014. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező nem szombathelyi és szerintem nem két segítője van,hanem min. 3 velem együtt.


Kedves és rendes,hogy segíteni akarsz te is,de én nem szeretném az adatait kiadni...kérlek írj neki te privit és személyesen kérd el tőle!


Én igy tettem!

2014. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
71%

Akkor írom a tapasztalatomat: írtam a kérdezőnek privátban, hogy írja le a történetét, s ígéretet tettem, hogy semmi negatívumot nem kap tőlem, de esetleg segítenék, ha tudom, kinek, mire, mik a terveik stb. Kaptam egy semmitmondó választ, miszerint ő régen mennyi embernek segített, de most ő van bajban. Ismét megkértem, válaszoljon konkrét kérdésekre konkrét válaszokkal, azóta csend...

Szerintem bődületes kamu, ami itt megy...

2014. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló!

Azért mert még nem válaszoltam neked, az nem azt jelenti, hogy nem fogok, hanem, mert sajnos nincs időm, de igyekszem.

2014. febr. 16. 08:52
 59/93 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudok a gyerekemnek pelenkát sem adni, akkor minden segítséget örömmel fogadok azonnal, s egy kérdésre, hogy mi a konkrét helyzet, nem írok ekkora semmitmondó 2 sort, hogy "régen jobb volt, most rossz."

Ha én lennék ilyen helyzetben, leírnám tisztességesen a gondomat, leinformálhatóvá tenném magamat, s csak így kérnék segítséget.

2014. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Amit a 73%-os válaszadó kér tőlem privátban, hogy tegyem magunkat leinformálhatóvá, írjam le részletesen az életünket, kik és mik vagyunk, kissé megijeszt, ugyanis több aggodalomra ad okot.

Még egyszer hálásan köszönöm azoknak, akik segítettek.

minden jót!

2014. febr. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!