Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
80%

Végigolvastam az egészet, nem találtam benne számlaszámot. Amúgy tényleg nagyon naivak és buták, akik itt utalgatnak. Honnan tudja kinek, hova és mire? Én megértem, hogy jószívűek, na de azért mégis.

Akkor én is kiírhatnám, hogy légyszi utaljatok már, mert én meg házat szeretnék venni és minden kanyink elmegy a megélhetésre. Igaz tudok venni két gyereknek is pelenkát, csokit is meg mindent ami kell, de albérletben élünk. Nem szomorú ez? :) Vicc az egész.

Amúgy védőnőnek én is adtam már le pelust is popsitörlőt is. És nem vagyunk ugyan jómódúak, de ahogy tudnék tényleg segítenék a rászorulókon, ha azok valóban azok. De hogy gyk-n valaki leírja, hogy nincs lóvé pelenkára segítsünk, az nekem ultra magas, hogy itt utaljak bárkinek is. 20 hónapost, ha igaz a sztori, akkor adja le bölcsibe és menjen dolgozni. Olyan nincs, hogy nincs munka, akkor menjen takarítónak, vagy árufeltöltőnek olyan munka mindig van. Nem kell mindenkinek managar-nek lennie.

2014. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
91%

volt számlaszám, de én jelentettem (gondolom más is).

nekem sértő volt már, hogy mindenféle komment nélkül kiemelte a kérdést és kiírta a számlaszámát.

aztán mikor már sokan kérdeztük, hogy miért, írta, hogy hát még vár utalásokat...


ez már sok. én is segítettem itt már egy családon, tudtunk személyesen találkozni és nem kértek pénzt, ételt kértek és szappant! mert apukát kirúgták és az új munkahely ugye csak a köv hónap elején fizetett. mennyivel másabb mint egy számlaszámot kirakni és utaljunk...

2014. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
58%
.
2014. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!