Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 31/93 anonim ***** válasza:
45%
Internet előfizetés=havi egy csomag plusz pelus vagy nem?
2014. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
88%
ha 20 hónapos, akkor inkább a szobatisztaságot kéne kezdeményezni a jóidő beálltával, aztán meg a munkábaállást. Hosszú távon nem lehet így élni, már bocs!
2014. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha gondolod kuldok pelust postan. Irj privat uzenetet! Mi is ezt a meretet hasznaljuk. Nagyon szivesen segitek. Meg ha kamu is nem erdekel, pelenkaval nem sokra mesz csak ha a celra kered. Tenyleg nagyon szovesen segitek, barmikor kerulhetek ilyen helyzetbe es en is orulnek ha forditott esetben kisegitenenek.

Csak nem tudom aki se tanacsot, se segoteni nem tus nem is akar, minek irja alenezo, kioktato valaszat? Az ilyenek miatt nem mernek kerni azok akik tenyleg raszorulnak. Aki meg itt pattog, es nagy arca van gondolkodjon el h a fagyi is visszanyalhat. Neki h esne az a mondat h minek szultel? Sose tudhatod mikor ut be a sz...@r!!!

2014. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:

Esetleg itt is tudnak segíteni.

[link]

2014. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
87%
Átutaltam neki a pénzt,tud most már venni majd. :)
2014. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:

Utolsó- nagyon rendes vagy!!

Kérdező, tudtál pelenkát venni?

2014. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
67%
Én is utaltam,bár tudnék többet!
2014. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
75%

Borzasztóan naivak és jóhiszeműek vagytok!

Nekem egy autóra lenne szükségem, ha lenne, akkor nem kéne hajnalban a busszal hurcibálnom az álmos fázó kicsikéimet. A szívem szakad meg mikor sírdogálnak.

Nekem is utaltok?

Vagy ez nem olyan megható?

Kb pont annyit tudtok rólam, mint a kérdezőről.

2014. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
95%

22.13-nak


Igen én nagyon jóhiszemű és segítőkész vagyok és csak magamból indultam ki,ha nekem szükségem lenne....


Ha átvert minket a kérdező lelke raja... egyszer el kell majd neki ezzel is számolnia.


Segíteni akartam,mert úgy éreztem... remélem ,hogy jó helyre kerül!

2014. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis 22.29-nek 22.13tól ...
2014. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!