Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 21/93 A kérdező kommentje:

segítséget vártam...

sajnálom, hogy kamuszagú.

sajnos ez a valóság, nem találtam ki.

kevés a jövedelmünk, nehezen élünk.

2014. febr. 13. 13:03
 22/93 anonim ***** válasza:
45%
akkor kérdem, miért szültél? vagy azóta megy ilyen rosszul?
2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 A kérdező kommentje:
akkor még minden jó volt, amikor szültem, de utána a férjem elveszítette az állását, utána hónapokig nem is talált munkát, csak alkalmikat, most meg a tanfolyam...
2014. febr. 13. 13:11
 24/93 anonim ***** válasza:
87%

mivel 13.-a van, tehát pár napja volt gyes+családi, így azt tudom tanácsolni, hogy keresd fel a hozzátok tartozó bölcsit és menj vissza/el dolgozni.

azt írod most rosszul megy, szóval akkor gondolom nem csak ezt a hónapot kéne megoldani. pedig akkor hiába ad innen bárki pár darabot, 2 hét múlva megint ugyan itt fogsz állni.

esetleg míg találsz állást, add el a neten a nem használt játékokat, ruhákat, tárgyakat, lehet arra a 2-3 hétre az is megteszi

2014. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
54%
szóval neked kevés a gyesed, ergo előtte se kerestél jól, páromnak instabil munkahelye volt, félretett pénz nuku, mégis bevállaltátok...értem
2014. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sajnálom....
2014. febr. 13. 13:16
 27/93 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is küldhetek pár darabot ,mert mi is 4-est használunk,ha küldesz egy címet.

2014. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 hónapos, és tényleg ennyire nehéz az anyagi helyzetetek, akkor pláne a textilpelenka a megoldás, nem kell venni, biztos van otthon jópár darab.


Illetve kérjetek kölcsön pénzt a családtól. Biztos van olyan, aki tud adni.

Ne itt várj idegenektől, információkat csepegtetve, privátba válaszolva, hátha megszán alapon.

Minden hónapban van olyan, aki ezt csinálja, én is belefutottam már ilyenbe, már majdnem küldtem is csomagot, amikor rákerestem facebook-on, hát, meglepődtem, mikor a fényképeit néztem...

2014. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy sok a csaló, nemcsak a neten, az életben is. sajnos.

Amúgy én nem vagyok facebookon, mert nem érdekel, inkább a gyerekemmel foglalkozom.

2014. febr. 13. 13:55
 30/93 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is 4-es pelust használunk.Szivesen küldök neked pár csomaggal.Vagy utalok pénzt,ha privátba megadsz egy bankszámlaszámot!

2014. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!