Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok pelenkát venni a kicsimnek, mert annyi pénzem sincs?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:43
 11/93 anonim ***** válasza:
86%

En pl mindig adok le pelust a vedononek. Kinott meretet, ajandekba kapott nem a legjobb minosegut, ujat probaltunk ki es nem valt be. Es azert nem 1-2 db-ot szoktam hanem fel zacsko majdnem tele zacskokat. Es azokat odaadjak raszoruloknak. Kerdezd meg a vedonodet h nalatok is van-e ilyen. Bittos van mas anyuka is aki leadja.

A masik meg h gondolom textil pelusotok van. Hasznald a hagyomanyos modszert amit regen is csinaltak, csak ugye tobbszor mosol majd.

Es elottem is leirtak h oldhatod meg! Mennyi idos a gyerkoc?

Kioktatni nem foglak mert ez a te dolgod!!! De akkor tegyel is vmit, es ne csak kifogasokat gyarts!

Nem kilatastalan a helyzet pelus ugyben!

2014. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:

4-es méret

én is mindig segítettem, amikor tudtam másoknak, de most nekünk megy nagyon rosszul...

2014. febr. 13. 09:41
 13/93 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2014. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
90%
mi is voltunk ilyen rossz helyzetben én úgy oldottam meg ahogy a 10es le írta. meg megkérdeztem a védőnőt és ő is segített igaz nem sokat de tudott szerezni. azt mikor már jobb lett a helyzetünk gyors be szereztem 2-3db moshatót ha megint ilyen rossz helyzetbe kerülnénk akkor is legyen mit rá adni :)
2014. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
100%

Írj már egy picit bővebben a helyzetedről kérdező!

Szívesen segítenék én is.

Merre laksz, el tudsz-e menni valameddig érte személyesen- mire lenne még szükséged, állandó probléma ez így a hónap felénél vagy csak most egyszeri valami hirtelen kiadás miatt stb.?

Sokkal könnyebben és szívesebben segítünk, ha tudjuk, hogy milyen helyzetben kellene.

2014. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
14%
miért szültél?
2014. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
100%

Jut ide az ember sajnos...

Itt nagyon sok kedves és segítőszándékú ember van!

Csak nehéz eldönteni,hogy valaki tényleg nehéz helyzetben van.vagy csaló....


Kérlek kérdező,hogy írd meg mire lenne szükségetek és írj pár sort magatokról...én is szivesen csatlakoznék a segitséget felajánlók közé,de igy ha nem nyilatkozol nehéz!


Akár priviben,akár ide,mert úgy sem látja a nevedet senki írj,hogy segithessünk.


Azt azért ne várd,hogy semmi infóra mindenki küldi ,amit tud!


Ha ez igaz és ilyen helyzetben vagytok,tudom ilyenkor mélységesen szégyeli magát az ember...De bárki,bármikor kerülhet ilyen helyzetbe!


Éppen ezért ne szégyellj segitséget kérni!!!!

2014. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
100%

vegyél moshatót. Néhány ezer forintból a szobatisztaságig ki lehet húzni vele.

Íme egy példa:

[link]

2014. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok belekezdeni a mosható pelusozásba, mert már 20 hónapos a kicsim és lassan úgyis leszokóban vagyunk, de azt a pár hónapot még ki kellene bírni...
2014. febr. 13. 12:55
 20/93 anonim ***** válasza:
49%

Akkor mégis mit akarsz?

Kamuszagú

2014. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!