Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örökbe adás vagy abortusz?

Örökbe adás vagy abortusz?

Figyelt kérdés
néhány barátnőmmel beszélgettem erről. egyikünk se terhes. Ők mondták hogy az abortusz jobb, nem fog szenvedi életében a gyerek. én teljesen máshogy gondolom. szerintem lehet hogy nem lesz családja de akkor is élhet,tanulhat,dolgozhat,boldog lehet. lehet hogy 18 éves korában kirakják az árva házból de ha tanul,dolgozik pénzt tud keresni,boldog lehet és alapíthat családot. és amúgy mi nem különleges esetekről beszéltünk hogy pl. egy 14 éves kislány lesz terhes hanem mondjuk egy 18-20 éves. szerintetek ? nektek mi a véleményetek?
2013. jan. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Már megint idemostatok egy csomó dolgot, aminek köze sincs ahhoz, hogy valaki tudatosan úgy dönt, megszüli a gyermeket és lemond róla a születése után. Az ilyen csecsemő tudtommal azonnal örökbefogadó szülőkhöz kerülhet. Legjobb, ha már a terhesség alatt megtalálja a kismama azt a párt, akik babára várnak, és az ő javukra mond le a gyermekről. Végtelen álszent dolog erre azt mondani, hogy jobb, ha meg sem születik, mert akkor biztosan nem történik vele egész életében semmi rossz. Ja. Csak épp nem lesz élete.


Igen, a nevelőszülős-állami gondozós dolog az tényleg borzalmas lehet, de a fenti döntés egész más.

2013. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!