Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örökbe adás vagy abortusz?

Örökbe adás vagy abortusz?

Figyelt kérdés
néhány barátnőmmel beszélgettem erről. egyikünk se terhes. Ők mondták hogy az abortusz jobb, nem fog szenvedi életében a gyerek. én teljesen máshogy gondolom. szerintem lehet hogy nem lesz családja de akkor is élhet,tanulhat,dolgozhat,boldog lehet. lehet hogy 18 éves korában kirakják az árva házból de ha tanul,dolgozik pénzt tud keresni,boldog lehet és alapíthat családot. és amúgy mi nem különleges esetekről beszéltünk hogy pl. egy 14 éves kislány lesz terhes hanem mondjuk egy 18-20 éves. szerintetek ? nektek mi a véleményetek?
2013. jan. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
64%
poet és te ki a jó ég vagy hogy ítélkezz bárki felett??? olyanról még nem hallottál hogy védekezés mellett csúszott be a baba? annyira imádom azokat, akik itt lehordják az abortuszt. én is elitélem, de elfogadom hogy sajnos néha ez a jobb döntés.
2013. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
74%

Mi van ha nem tudós, vagy művész lesz, sem pilóta vagy miniszter, hanem csöves, bűnöző, alkesz, stb.? Aztán ha jó gyerek lesz is, de egyszer megmondja egy igazán rendes ember, hogy nem is abból az alomból származik? Na, akkor ki a gané?..

A kürettel senki nem viccel... A pálya széléről könnyű belepofázni más életébe...

Majd az a NŐ aki testében hordozza a csodát, eldönti, hogy keserűséget, vagy örömet hoz-e a világra...

2013. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
40%

Örökbeadás. Ne vegyük el tőle még a reményt is egy boldog életre itt a földön.

Terhességmegszakításnak mondják, mintha csak egy időre megszakítanák, hogy utána folytatni lehessen. Pedig egy életet vesznek el. Egy ember életét. Csak a depresszióban szenvedő embernek nincs semmi öröme az életben, azt viszont lehet kezelni.

Nekem vannak valahol féltestvéreim, gondolok is rájuk néha, de nem olyan rossz érzés, amire azt mondanám, hogy jobb lenne, ha nem lennének. Talán még örülnék is annak, ha egyszer véletlenül felbukkannának.

2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 poet1 ***** válasza:
21%
Miért a terhesek nem ezt teszik? Ítélkeznek valaki fölött,nem? Aki még nem is született meg. Na ennél nagyobb alávalóságot nem ismerek! Más a helyzet,ha az anya meghalna,vagy esetleg mindketten,ez TALÁN elfogadható lenne mint ok.
2013. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
42%

Előző előttinek: honnan tudod előre, hogy alkesz vagy csöves lesz? És teljes biztonsággal tudod, hogy csak az lehet? Hogy nem lesz belőle értelmes ember?

Egyébként is a nevelőszülőket nagyon alaposan megrostálják, nehéz gyereket örökbe fogadni.

Miért, te csak nyűgnek látod az életedet?

Ne légy olyan biztos abban, hogy veled nem történhet meg ez. Vagy hogy nem fog veled megtörténni.

2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
76%
Kíváncsi vagyok, hogy abortuszellenzők nemi erőszak esetén mekkora örömmel hordanák ki a gyereket.
2013. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
71%
A 16.47-esnek írtam.
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 poet1 ***** válasza:
36%
Nem is akarod tudni, csöves lesz e vagy más ember,inkább megölöd! Bravó! És a szülők nevelése sem mindegy.
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
41%
Áldozatnak tartanám, és nem magamnak hordanám ki. Sokkal inkább az apát próbálnám meg elkapni, hogy elvegye a megérdemelt büntetését. Pedig nem vagyok bosszúálló típus.
2013. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
67%
Abortusz.
2013. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!