Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekesek miért kapnak...

A gyerekesek miért kapnak gyest meg gyedet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindenki maga vállal gyereket, és feltételezem tudja milyen anyagi körülmények közé. Ez plussz segítség nekik anyagilag. Ez szép dolog, viszont vannak akiknek csak mesterségesen lehet gyerekük, és ők a hormonális gyógyszerekre nem kapnak anyagi segítséget. Őket miért nem segítik anyagilag?
2012. jan. 19. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:

Nekem is sokára és nehezen jött össze a baba, igaz, mesterséges beavatkozás nélkül, mert nem volt rá pénzünk, és nálunk még az első inszemet sem támogatják, de soha eszembe nem jutott, hogy azokra irigykedjek, akik gyest kapnak.

Tudod, kérdező, azok a nők akik gyest kapnak, azok éveken keresztül fizették a TB-t, ez egyszerűen JÁR nekik. És azért is jár, mert miközben az ország új adófizető nemzedékét nevelik, nem tudnak munkába járni.

2012. jan. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
A gyermek vállalása és felnevelése társadalmilag hasznos tevékenység. Ezt ösztönözni segítettek a fent említett támogatási formák. Amikor már megvan a gyerek.
2012. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Semmilyen várakozás nincs a lombikra, a TB támogat 3 beültetést, kifizetik az utiköltségeket. Neked kb. 100.000 Ft( még annyi sincsen), de azt sem egyben kell fizetned.
2012. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 A kérdező kommentje:
Tájékozódjatok mielőtt pálcát törtök.
2012. jan. 21. 12:05
 45/102 anonim ***** válasza:
Tényleg ne haragudj, de ezeket a támogatásokat a gyerekeknek szánják, a meglévő gyerekeknek.Nagyon sok nőnek nem elég a TB által biztosított 5 vagy 3 beültetés, és már az is elég nagy támogatás. Nem értem, hogy egy gyerek megszületését miért kéne jobban támogatni, mint egy megszületett gyereket. Tényleg felesleges így hozzáállni.
2012. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:

Neked se ártana tájékozódnod, mielőtt ostobaságokat kérdezel.


Bár már párszor írtam neked, de annyira szemellenzős vagy, hogy ki se látsz mögüle. Egyetlen utolsó próbát azért teszek, ha az sem üt rést a sötétségedbe, akkor feladom.


Nem az a baj, amit irkálsz a kommentekben, hanem az, hogy A KÉRDÉSEDNEK NINCS SEMMI ÉRTELME.

A neked válaszoló vagy 30 ember mind megpróbálta ezt megmagyarázni, hasztalan.


Utolsó próba: te ezt kérdezted: miért nem kap pénzt az, aki lombikkal esik teherbe, és miért kap az, aki természetes úton.


Ez két irányból megközelítve is butaság.

1. akár lombikkal fogan egy gyerek, akár természetes úton, UGYANOLYAN FELTÉTELEKKEL, UGYANAZON ELLÁTÁSOK JÁRNAK A GYEREK UTÁN.


2. Ha eltekintünk a gyed-gyes kérdésről és az alapproblémánál maradunk (támogatás lombikra)akkor a te kérdésednek azért sincs értelme, mert azt jelenti, hogy támogatják azt, aki szexel és teherbe esik, de azt nem, aki lombikkal esik teherbe.

És bármilyen furcsa, sehol nem támogatják azt ha szexelsz.


Érted már?

2012. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:
Jó akkor szerinted sötét vagyok... Te vajon külömb vagy? A te kivételeddel mindenki normális hangon szólt hozzám. Leegyszerüsítem a dolgot hogy belém köthess: azt jutalmazza a kormány támogatások formájában aki szaporodott. Kötekedhetsz.
2012. jan. 21. 13:03
 48/102 anonim ***** válasza:
A gyereket támogatja, nem azt aki szaporodott.
2012. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Én is már írtam neked.Ne haragudj de tényleg sötét vagy.

"Azt jutalmazza az állam aki szaporodott" Akkora hülyeségeket írsz!Te sajnálod a gyerekektől,mert rájuk költjük azt a keveset amit kapunk.Látszik hogy nincs gyereked mert fogalmad sincs mi minden kell egy gyereknek.

Csak egy kérdésem van légyszi válaszolj rá,szerintem nem csak én vagyok rá kíváncsi.

HA SIKERÜL TEHERBE ESNED ÉS MEGSZÜLETIK A BABÁD,TE LEMONDASZ A GYESRŐL,GYEDRŐL? CSAK MERT A HOZZÁD HASONLÓAKNAK DRÁGA A GYÓGYSZER???

2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként felesleges a vita, te nem ezért vagy dühös, mert támogatást kapnak a gyerekesek, hanem azért, mert nekik sikerült gyereket szülni, neked pedig nem. Én nagyon sajnálom, hogy nem tudsz teherbe esni, de ezért ne másra legyél kiakadva.
2012. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!