Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekesek miért kapnak...

A gyerekesek miért kapnak gyest meg gyedet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindenki maga vállal gyereket, és feltételezem tudja milyen anyagi körülmények közé. Ez plussz segítség nekik anyagilag. Ez szép dolog, viszont vannak akiknek csak mesterségesen lehet gyerekük, és ők a hormonális gyógyszerekre nem kapnak anyagi segítséget. Őket miért nem segítik anyagilag?
2012. jan. 19. 14:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

Kérdező.Már én is írtam neked, én kérdeztem, hogy vajon te ebben az esetben lemondanál e GYED,GYES-ről...

Nem értek egyet a kérdéseddel, mert:sok embernek a mai világban nem jön össze 25-30 év között hogy bejelentsék, ennek ellenére, feketén, alkalmilag dolgoztak több évet is, így legalább a GYES járjon.(én 7 évig suli mellett és utána dolgoztam étterembe feketén kis könyvel heti 60 órát is, és 26 éves koromra épp hogy meglett az egy évem egy másik munka révén.)Az más kérdés, hogy a kisebbség részéről valóban nem mindig érdemlik meg!!

DE!!Megkérdezhetem a történeted?Legalább röviden?Talán sok ember itt megértőbben válaszolna, ha tudná, min mentél keresztül!

2012. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:

Még 1x leírnám, mert szerintem ez egy olyan válasz, ami igaz és lehet, hogy csak elkerülte a figyelmed:


A gyermek vállalása és felnevelése társadalmilag hasznos tevékenység. Ezt ösztönözni segítettek a fent említett támogatási formák.

2012. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!