Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekesek miért kapnak...

A gyerekesek miért kapnak gyest meg gyedet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mindenki maga vállal gyereket, és feltételezem tudja milyen anyagi körülmények közé. Ez plussz segítség nekik anyagilag. Ez szép dolog, viszont vannak akiknek csak mesterségesen lehet gyerekük, és ők a hormonális gyógyszerekre nem kapnak anyagi segítséget. Őket miért nem segítik anyagilag?
2012. jan. 19. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
79%

Én nem veszem természetesnek, hogy kapok, tudod megdolgoztam érte, nem is keveset.


De te még mindig nem érted. Mi sem azért kapunk pénzt, mert természetes úton fogant a gyerekünk!

A gyed és a gyes a fogantatástól függetlenül GYEREK után jár. Ne legyél már ilyen sötét.

2012. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 A kérdező kommentje:
Nem akartam ennyire belemélyedni, de bizony élnek "páran" hazánkban akik embertelen körülmények közt "nevelnek" gyereket. Tudjátok kikre gondolok.
2012. jan. 19. 15:01
 23/102 anonim ***** válasza:
85%

Ja, és még egy megjegyzés az utolsó kommentedhez: "azt hogy akiknek nem lehet, miért nem segítik hasonlóképpen azért hogy egyánltalán lehessen!"


Hasonlóképpen - MIHEZ hasonlóan könyörgöm?


Engem senki nem támogatott pénzzel, vagy más módon azért, hogy szexeljek.

Ha ezért kapnék pénzt, akkor nyilván természetes lenne, hogy az is kap, akinek ezen az úton nem jön össze. De értelemszerűen ezért senki nem kap pénzt (kivéve a k.urvákat, de ők meg nem a gyerekre gyúrnak)

2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztunk érte. Ha itt tartunk fizetem a tb-t amiből a sok sok pl. dohányos alkoholista és egyéb beteg rengeteg féle gyógyszerét kifizeti az állam a kórházban, helyre hozzák őket úgy ahogy hogy aztán tovább igyanak...Kvázi az én pénzemből (is) aki adót fizettem-fizetek...

mégse puffogok hogy hát ez nem igazság hogy kap mert meg se érdemli stb.

Ezt most erre írom hogy adót fizetünk és arra megy amire odafent gondolják, nem én fogom megmondani hogy mire és nem is elégedetlenkedek.

Egyébként igen, én is így tudom hogy valamennyi lombik jár ingyen hogy a gyógyszerek nem járnak ingyen? Sokaknak nem járnak ingyen a gyógyszerek...más betegeknek se.

2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
100%

23-n olyan jót nevettem, ha kapnál sexél pénzt akkor másképp hívnának nem anyának... :)))))

Amúgy igazad van.

2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te arra vagy kíváncsi, hogy miért kap a kétszerbarnult gyest a gyerek után, miért nem inkább a magyart támogatják, hogy szüljön?


ÍGy meg egyszerűen nevetséges a kérdés. Azzal egyetértek, hogy sok helyen nem lenne szabad hozzájárulni a megélhetési gyerekgyártáshoz, de egy ilyen különbségtétel elég sok vihart váltana ki. Hiszen ki lenne az, aki meghúzza a vonalat?

Nincs ember, aki ezt felvállalná.

2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem veszem természetesnek, hogy könnyen összejött a gyerek. Tudom, hogy szerencsés vagyok és tudom, hogy nagyon sokan nincsenek ilyen szerencsés helyzetben. Kérlek ezért ne az olyanokra haragudjál akiknek könnyen sikerült nem tehetünk róla, hogy neked nehezen jön össze, hogy pénzbe kerül. Lobbizzál, hogy kapjanak a lombikosok több pénzt és nem úgy kocsira meg festményekre és egyéb luxus kiadásokra költse el az állam a plusz pénzt hanem a lombikosok megsegítésére, tudod a jó cél érdekében még a tüzijátékról is lemondok...na de, hogy ne kapjak gyedet??? Na ezt nem értem. Nem akkora támogatás ám és ha mégis összejön a gyerek te is jogosult leszel rá még úgy is, hogy ahhoz, hogy legyen gyereked az állam valamennyivel beszállt. nem vonják le utólag belőle.
2012. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de engem a főnököm minimálbérre jelentett be, így dolgozok baba mellett is napi 2-3 órát, most legyek ideges arra, aki többet kap nálam?Elhiszem, hogy drága a gyógyszer, de ha erre nem tudjátok összegyűjteni, akkor a gyerekre, hogy lesz pénzetek, mert egy gyerek nem ennyibe, hanem sokkal többe kerül.
2012. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
48%

Akkor a kérdésed címe helyesen az lenne, hogy miért kapnak a nem svédek gyest amikor azt a pénzt inkább a fehér emberek szaporodására is költhetnék?

Hát eléggé rasszista dolog. kapjanak gyest, mert ki dönti el, hogy szimplán egy ingyenélő hülye az a valaki vagy egy rendes tisztességes ember akinek épp nincs munkája de becsúszott a gyerek.

Jézusom komolyan erről van szó? szégyelld magad kérlek legalább egy kicsit!!!

2012. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
100%

Bakker! Ez milyen hozzáállás???

Igen, magának vállal gyereket mindenki, de amíg otthon van az egyik szülő, addig kiesik a fizetése.... Elvileg annak pótlására találták ki a GYEDet, gyest....

Ez hogy függ össze a hormonális gyógyszerekkel???

akinek mesterséges úton lesz gyereke, az is kap gyest és gyedet

2012. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!