Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett a férjem nem tud...

Baba mellett a férjem nem tud rám nőként tekinteni? Hogy oldjuk ezt meg?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kisfiunk.

Nem volt épp könnyű vele az első pár hónap, őszinte leszek, az eleje szinte ki is esett. De egyre jobb.

A házasságunk viszont sajnos nem… Eddig is éreztem, hogy van valami a levegőben, de hiába kérdeztem a férjemet, az volt a válasz mindig, hogy most fáradt, ne nyaggassam már, most hétvége van, pihenni akar, most jött haza a munkából, ne kezdjem. Hagytam, úgy voltam vele, majd beszél erről, ha akar. De az utóbbi 2 hétben két dolog is történt, ami sok volt.

Az egyik, hogy hazudott egy munkahelyi útról, csütörtökön ment, hétfőn jött haza, mert hogy még hétfőn is lesz dolguk az ottani cégnél és nem indul el pénteken késő délután a 40 fokban az ország másik végéről, hogy hétfőn hajnalban menjen is vissza, aztán újra haza. És hogy az összes kollégája marad... Közben kiderült, csütörtök-péntek voltak csak ott, péntek délutánra itthon volt mindenki. Kérdeztem, ő minek volt ott hétvégén is, azt mondta, hogy egyedül kellett lennie, értsem meg, elege van az itthoni légkörből, hogy hazajön fáradtan és sosincs csend, nem tud nyugodtan olvasni sem 2 órát.

A másik pedig a héten derült ki, egy kolléganőjével napi szinten üzengetnek egymásnak, furcsa mód az első reggeli üzenetet akkor küldi, mikor már elindult itthonról, este pedig amíg fürdetem, etetem, altatom a babát, végig beszélgetnek. Igen, belenéztem a telefonjába, szemét vagyok, ez van.

Mikor kérdőre vontam, akkor mondta, hogy nem tud rám nőként tekinteni már, nem hozom lázba, azért jön haza, mert itt van az otthona, de most, hogy külön voltunk hétvégén, egyáltalán nem hiányoztam neki. Kérdeztem, hogy mitől érzi ezt, mert én próbálok figyelni rá, kedveskedni neki. Mondta, hogy látja ezeket, de számára ezek semmik, hónapok óta nem voltunk kettesben sehol, most is szeretett volna nyaralni menni, de nem volt kedvem, akart koncertre menni, oda sem mentem vele, neki ezek kellenének, nem az, hogy reggelit csinálok neki és ágyba viszem a kávét.


júl. 26. 14:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem ezek inkább ócska kifogások a férjed részéről."


Tényleg?

"...hónapok óta nem voltunk kettesben sehol, most is szeretett volna nyaralni menni, de nem volt kedvem, akart koncertre menni, oda sem mentem vele,..."


Oké, a nyaralást vedd ki. De bakker HONAPOK OTA NEM VOLTAK KETTESBEN.

júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Mert neki az nem program, ha beülünk ebédelni, vagy enni egy sütit, inni egy kávét. Szerinte ezek mindennapi dolgok.
júl. 26. 16:12
 23/55 anonim ***** válasza:
19%
Nos, valóban, ezek mindennapi dolgok. Baj, ha te ezt nem latod.
júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
2%
De nem az ingyen bébiszitter hiányára kell fogni! Kell keresni egy fizetős szittert akinek ez a szakmája és igénybe kell venni pénzért havi pár alkalommal! Nem hetekre kell lepasszolni eleinte hanem pár órára, vagy egy éjszakára. Ti meg elmentek apukával kettesben szórakozni vagy csináltok valamit.
júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 babyboom567 ***** válasza:
82%

Kérdező!

Válj el.A férjed ezt már eldöntötte, nem is próbálkozik,ő a saját kényelmét keresi,ti sosem voltatok/váltatok családdá, csak simán lett egy gyereketek.A férjed nem is akar családként működni.

júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
9%
De, 25, q férj szeretne csaladkent működni. Tudod, mint anya és apa ÉS FERJ ES FELESÉG. A kérdező csak anyaként akar működni.
júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
91%
26, ezt miből szűrted le? A férj nem családként akar működni, ő a gyerek előtti életét akarja vissza, lepasszolni a babát és menni tengerpartozni. Aki kamuzik, nem megy haza, hétvégét lop magának, az rohadtul nem akar családként működni.
júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyel mar naiv, a ferjed csal ezzel a novel.

Ezert se jo neki soha semmi, ezert is maradt tovabb azon a hetvegen es stb.


Nagyon sajnalom, egy igazi f@sz.

júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
87%

A férjed egy p*cs. Ne haragudj de ez van.

Akart egyáltalán gyereket mert a leírásból nekem az jön le hogy nem...

Egy felnőtt ember aki készült az apaságra nem így viselkedik.

Én kiadás az útját minél hamarabb

júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem akarok bezzegelni, de mázlim van ezek szerint, mert a férjem felfogja mivel jár egy gyerek. És mikor erősen szepás volt 8 hónaposan inkább kihagytuk a mozit, közös megegyezéssel, mert a szívünk szakadt meg. Az első 1 év az nem habos torta legyünk őszinték, ez nem azt jelenti hogy sehova nem kell menni, de ilyenkor értékelni kell egy kávézást is kettesben, mert nagy kincs ha addig vigyáz rá valaki.

Ha nagyobb lesz szabadabbak lesztek. Ezt el kellene fogadnia a férjednek is.

Neki van szíve amúgy egy szülei után ordító gyereket beadni a nagyszülőkhöz?

júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!