Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jeleznétek a gyerekek szüleine...

Jeleznétek a gyerekek szüleinek ezt, vagy mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van két utcára tőlünk egy játszótér, amíg nem volt kánikula, a délutáni/esti sétáknál megálltunk picit hintázni, csúszdázni.

Egy fiatalabb lány, 14 éves többször volt kint a testvérével, aki a lányommal egykorú. A kicsik játszottak együtt, a lány velem beszélgetett, mondta, hogy ott laknak a játszótér mellett. Kétszer beszéltünk, utána, ha nem is voltak kint, mi ahogy megjelentünk, jöttek ők is, csak ő és a testvére, szülőkkel nem is találkoztunk.

Elkezdett Instagramon is követni, mikor nem followoltam, számon kért, hogy miért nem?! Ez már fura volt, meg az is, hogy próbált úgy viselkedni, mintha korombeli barátnő lenne, mindig azzal jött, hogy beszéljünk össze, hogy egyszerre legyünk kint, meg elmehetnénk máshová is a gyerekekkel, strandra, állatkertbe akart mindenáron menni velünk.


Az utóbbi időben nem voltunk játszóterezni, tegnap írt Messengeren, hogy mi van velünk, nem lát ott, valami baj történt? Este is írt, hogy megint nem voltunk kint, pedig direkt kinézegetett mindig és hogy ha játszótérre nincs kedvünk menni, ők nem jöhetnének át valamikor a húgával? Ezekre nem válaszoltam, el sem fogadtam az engedélykérést, ennek ellenére ma is írt, hogy miért nem válaszolok neki, ő már rosszul érzi magát, mert azt hiszi, megharagudtam rá, de nem tudja, miért. Utolsó üzenete egy órája jött, hogy kéri, válaszoljak, mert ő így aludni sem tud.


Sosem voltam vele túl közvetlen, nem hívtam meg magunkhoz, a közös programötleteit letereltem.

Nem vagyok öreg, 23 éves vagyok, tehát azt nem hiszem, hogy az anyafigurát látná bennem. Barátkozni nem szeretnék egy 8.-os lánnyal, van elég barátnőm.

Nézegettem az adatlapját, ott találtam meg a szüleit. Gondoltam, hogy felveszem az anyukájával a kapcsolatot, hátha ez segítene. Szerintetek jó ötlet? Vagy mit tegyek így? A lányt sem akarom megbántani, főleg, hogy nem veszi a lapot annyira.


júl. 19. 23:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta változás?
júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!