Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az a gyerekek veszélyeztetése,...

Az a gyerekek veszélyeztetése, ha a különélő szülő nem biztosít megfelelő felügyeletet a láthatason nála levő gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A gyerekek hosszan magukra vannak hagyva és rájuk sem néz, hogy mit csinálnak, hanem elmegy aludni?
júl. 12. 17:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
És ezt ki mondja? A gyerekek? Hàny évesek?
júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hàt azèrt nagyon nem mindegy, hogy hàny èves gyerekekrôl beszèlünk
júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mondok még durvábbat, nagyon sok szülő leteszi aludni a gyerekeket a szobájukba aztán elmegy aludni a sajátjába😱
júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

5 és 7 évesek. A 7 éves autista. Igen, ők mondták, mikor hazajöttek az apjuktól.

A dühtől nem látok! Én ezt azért érzem kiakasztónak, mert ő felháborodik mikor megütik magukat a játszótéren, mondván nem vigyáztam rájuk eleggé, most meg meg a telefont is rámcsapja, miután beleordít, hogy az ő ideje van és ne szóljak bele, melózott, hagyjam aludni, majd letiltott mindenhol.

Szerencsére most nem lett baj, de mi lesz így legközelebb?

júl. 12. 17:59
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Először is a gyerekek hajlamosak füllenteni. Nálad külön szobában alszanak? Gondolom ha van saját szobájuk akkor ennyi idősen lefekszenek aludni, adsz nekik jóéjt puszit és lefekszel te is. Vagy nem értem amúgy mit kellene csinálnia a gyerekekkel
júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

5#

Gondolom ez fènyes nappal törtènt nem este. Azert ez nem normàlis

júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem füllentettek, mert hazajöttek és elmondták, hogy az apjuk alszik, az apjukat meg hiába hívtam, csak a fent leirt módon reagált.

Én éjszaka is őrjáratozok, mert tudom, hogy a nagy néha megindul a saját feje után, rács van az összes ablakunkon, mindent kulccsal zárok stb. Ezért is irtam, hogy nem biztositja nekik a megfelelő felügyeletet.

júl. 12. 18:13
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Így jártak. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Én megkérdezném, akkor minek a láthatás? Az nem arra lenne, hogy minőségi időt töltsön a gyerekeivel, akikkel nem él együtt? Így semmi értelme és igen, a gyerekeket veszélyezteti, hiszen ez idő alatt bármit csinalhatnának.
júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
4# Te az anya vagy, gondolom.
júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!