Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az a gyerekek veszélyeztetése,...

Az a gyerekek veszélyeztetése, ha a különélő szülő nem biztosít megfelelő felügyeletet a láthatason nála levő gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A gyerekek hosszan magukra vannak hagyva és rájuk sem néz, hogy mit csinálnak, hanem elmegy aludni?
júl. 12. 17:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd a gyámügyet.

Nem hinném

júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt most nem értem.. Az apjukkal együtt laknak a gyerekek? Mi van az anyával?
júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Igen, az anyjuk vagyok.

Azért elkeserítő, ha ez nem veszelyeztetés! Nem a láthatasát szeretném korlátozni, csak azt, hogy megértse, oda kell rájuk figyelnie.

Amúgy még most sem hívott vissza, tehát még most is alszik. ☹️

júl. 12. 18:43
 14/26 A kérdező kommentje:
Velem élnek együtt de most láthatason voltak/vannak(?).
júl. 12. 18:43
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom nem kíváncsi arra hogy üvöltözz vele
júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Azt sem tudja miért kerestem, meg sem tudtam szólalni a telefonban, csak simán leüvöltött. Nem vagyok üvöltözős típus.
júl. 12. 18:51
 17/26 anonim ***** válasza:
22%

5 és 7 évesek már nem olyan kicsik, hogy folyamatosan a fenekükben kell lenni. Ha általánosan gyerekbiztos a lakás, a gyerekek ép értelműek, akkor ennyi idősen azért nem kell 0/24 éber őrzés.

Persze más vízparton, strandon, medencénél....stb.

Na de zárt lakásban?

Persze-persze nálatok speciális, de akkor szabasd ehhez a láthatást!

Nálunk 8 az auti, 5 az nt kicsi és simán aludhatnék mellettük elég régóta. Őszintén bababarát bezárt szobában (ablakokon is zár) siman aludtam mellette, amikor 1,5 volt.

júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is 7 és nem egész 5 évesek és van, hogy reggelente simán alszom még egy keveset,ők meg elvannak, játszanak, meséznek, sőt van, hogy megcsinálják maguknak a gabonapelyhet és meg is reggeliznek. Figyelek, hogy semmihez ne férjenek hozzá, ami nem gyerek kezébe való, ők meg szólnak ha valami baj van. 🤷🏼‍♀️
júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
És ha az apjuk azóta is alszik, hogy jöttek el onnan a gyerekek?
júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

A gyerekek kimásztak a konyhaablakon és a kerítésen és hazajöttek 11 körül, én egy órával kesőbb hívtam, mikor rámcsapta a telefont meg letiltott. Az anyja este 7-ig bírta cérnával és átment felkelteni. Gőze nem volt róla, hogy a gyerekek eljöttek. Engem még nem hívott, kíváncsi vagyok, fog-e.

Nem lakunk közel egymáshoz, gyalog kb 1 óra, Pest, kertváros.

júl. 12. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!