Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az a gyerekek veszélyeztetése,...

Az a gyerekek veszélyeztetése, ha a különélő szülő nem biztosít megfelelő felügyeletet a láthatason nála levő gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A gyerekek hosszan magukra vannak hagyva és rájuk sem néz, hogy mit csinálnak, hanem elmegy aludni?
júl. 12. 17:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
20# ó hogyne
júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Felvette a biztonsági kamera.

Az apjuk később felhívott megbeszélni a dolgot. Azt mondta, hogy csak 1-2 órára akart ledőlni, de nagyon faradt volt, ezert is volt olyan harapós, mikor hívtam. Nagyon ledöbbent az egészen. Azt mondja ő erre nincs még felkészülve. Amíg együtt voltunk neki soha nem kellett a gyerekekre egyedül vigyázni, azt hitte én vagyok a hülye, és túlféltő. Azt mondja, ő képtelen lenne olyan bezártságban élni mint ami nálunk van. Részben ezért is mentünk külön.

Ezt viszont tényleg nem értem! Azért kellett a naggyal szegregált ovit keresnünk, mert 2 normál ovi is megkért, hogy távozzon, mert nem tudták leszoktatni ők sem a szökésről. A szegregált kis létszammal is szívás volt, mert mindent zárniuk kellett. Mikor elballagott, az óvónő bocsánatot kért, de azt mondta megváltás lesz neki, hogy végre nem kell a csoportszobát kulcsra zárni. Az exem is ott volt! Ezek után mégsem állt neki össze, hogy a fiunk szökős és még a szakemberek szerint is túl találékony?

Annyiban maradtunk, hogy most egy darabig nálunk találkozik a gyerekekkel, mert elvinni nem nagyon merné őket.

júl. 13. 06:04
 23/26 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező szerintem így lesz a legjobb mindenkinek, sajnos ezt nem biztos hogy sokan tudnák kezelni
júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%
Innentol hogy eljottek tole a gyerekek amig aludt, szerintem megvonhato a lathatas. De arra meg te cseszel ra, mert innentol kezdve a tied 0/24ben 18 eves korukig. Mi a jobb?
júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdezô! Azt írod haza mentek a gyerekek egyedül ugy hogy kimàsztak az ablakon àt a kerítèsen ès haza gyalogoltak 1 órát?? Hogyne…. Ès te nem emiatt aggodsz hanem amiatt, hogy lakàson belül magukra lettek hagyva??
júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, amelyik gyereknek ennyi esze van 7 évesen, azt el se kellene engedned sehova. Nyilván te kapod a gyodot. Vigye csak az ép gyereket az apja.

Egy ép 5 éves nem fog ekkora butasagot csinálni, ha nincs ott egy felbújtó nagyobb.

Mondom ezt egy masik autista gyerek anyjaként, aki nem ennyire problémás. Ő ép értelmű, nem jár rá gyod és van annyi belátási képessége, hogy ne csináljon ekkora marhaságot. Őt el is lehet engedni.

júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!