Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!

Kitartást kívánok, ne foglalkozz a sok szolgalelkű csicskával.

Fizessetek néha bébiszittert, legalább mikor anyukádhoz átmész, azr plusszold meg egy kis szabadidővel. Heti 30 ezret ha rá tudtok szánni, akkor legalább van 2nap 3-4 óra szabadidőd. Ha 15 ezret, akkor is tudsz egy heti fél napot szabad lenni. Hidd el nagyon sokat számít. Kicsit ki tudsz szakadni, csökken a stressz, könnyebben alszol el.

Férjedről meg annyit, hogy passzív-agresszív. Bedobja a gyereket a járókába, jól van az úgy, addig ő megnéz egy filmet, tessék ő tud vigyázni a gyerekre nem olyan bonyolúlt. Na ilyenektől vagyok ki

néha én is itthon. Nálunk a férjem

nem egy sz*r ember, de hasonlókat csinál ő is. Ha dolgom van és ő vigyáz a gyerekre, elkezdi nem olyan nagy dolog ez, nem érti mi a gond.. csak az, hogy közben a lakás úszik a kupiban, koszban stb. 3 óra alatt szétrámoltak mindent. Azt nem érti, hogy én a gyerekre vigyázást együtt csinálom a háztartással. Nem csak ülök mobillal a kezemben és közben elvan a gyerek mellettem. Nálunk csak annyi a mázli, hogy jól alszik a gyerek, ha nem így volna már kikészültem volna.

ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
49%

Persze, nem foz nem takarit nem vasarol , naggyabol annyi a dolga , hogy a gyerekkel legyen , azt is addig mig apci hazajon aki furdeti es jatszik vele. De még fizetett bebiszittert is fogadjon. 😂😂

Es mindenki gyoker aki szerint ez hiszti.


En mint irtam 6 evig keltem, azota is alvaszavarom van. Ejfel elott nem tudok elaludni , 5 kor mar felebredek. Mar evek ota nem alszom delutan mivel a gyerekem mar 10 eves. 🤦‍♀️ es 3 eves koraig voltam itthon vele. Utana dolgoztam es keltem ejjel. Amikor itthon voltam en vasaroltam, foztem ( de rosszabb estek utan rendeltem) , es takaritottam.

Nem azert mert egy pocs a parom, hanem mert dolgozni sokkal farasztobb mint otthon babazgatni. 😃

Annyi dolga volt, hogy a gyerekkel legyen minnel tobb minosegi idot.


Na szoval ha ennyi betegseget el lehetne kapni az alvashiany miatt akkor mar reg meghaltam volna az elso evben.


Ugyhogy de , ez amit csinalsz csak hiszti.

Nem aludni szar ez teny. Ateltem, viselem a kovetkezmenyeit mai napig. De te azert elegge tultolod.

ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
78%
Csak halkan kérdezem: a bébiszitter hogy oldja meg ezt a kérdést? Gondolom a 17 hónapost nem viszi el éjszakára.
ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de a napközbeni terhet csökkenti - marad idő pihenni, énidőre, feltöltődni.
ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 A kérdező kommentje:

# 23 az anyád is demens volt,akit ápolni kellett,és akire főzni? Az,hogy magamnak nem főzök,nem jelenti azt,hogy a lányomnak és anyámnak nem

Nála meg takarítok,a férjem épp azért takarít nálunk,hogy ezzel már ne kelljen foglalkoznom.ezer dolgot írjanek emg,de nem fogok magyarázkodni,minek,kinek?

Azt meg végképp elengedtem a fülem mellett hogy sajnálod a gyerekem. Nyilván a ciganyosorra kellett volna neki,huszadik pulyának

És az is tény,hogy nem bírjuk egyformán. Te jól bíroda nem alvast,mondod husazdjara,hogy túlélték,stb

Te vágysz itt buksisimire,nem én

ápr. 25. 13:27
 26/102 anonim ***** válasza:
26%
Jah, már egy demens anya is van a kepben? Érdekes... Eddig hol volt?
ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
36%

19-es, mondjuk ha a kérdező visszamegy 17 hó nem alvás után most gyors dolgozni úgy, hogy lókakát nem aludt ez idő alatt, akkor összeesik az első munkanap. Vagy neked a munkahelyeden wellness megy? Szaunázgatsz és koktél? Hát akinek ilyenkor ez a "megoldás", őket el nem tudom képzelni hol dolgozhatnak. :D Valami lityi lötyi helyecskén.


22est meg jelentettem és remélem nincs gyereke, aki ilyet ír egy anyának..vagy ha van hamarosan elveszi a gyámügy, hogy normális anyához juthasson. Az ilyet hogy nem veszik észre a védőnők.... kemény, hog már minden hülye gyereket vállal.


Kérdező, nem válaszoltál, bébiszitter nem opció? Napközbe le tudnál dőlni aludni akkor legalább.

ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
9%

IQ harcos

Nem egy és ugyan az a válaszoló!🤣

És megint csak mentegetözől és vádaskodsz!

ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
56%

Én sem kértem rá sosem, pedig volt, hogy egész éjjeleket virrasztottam.

Én otthob voltam, nem volt semmi felelőssegteljes munkám ugxmond a gyereken kívül. Ellenben ő 4kor kelt, összeszedett 9 embert, vezetett 1 órát, dolgozott 9-10 órát, hazavezetett 9emberrel a háta mögött, majd este hazaesett. Ezt heti 5x.

Nem vettem volna a lelkemre, ha elalszik a volán mögött, majd este hallom a híradóban, hogy halálos baleset történt az m7esen...

Most 2.5 éves a lányunk, férjem munkát váltott, én is dolgozok. Ja és a mai napig kelek a gyerekhez 3x

ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
59%
De amúgy 30, ha arra van idő, meg energia, hogy q demens anyjához járjon, akkor annyira nem kialvatlan
ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!