Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
 61/102 anonim ***** válasza:
52%
Ha a gyerek bölcsibe megy egyből aludni fog, jééé. :D Melyik tankönyv írja?
ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
17%

61, nem.

De nyilván nem teszünk különbséget foglalkozások közt.Ha a buszsofőr apa alhat, akkor a hentes is.

ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
64%
63# Mondjuk ha már valaki ennyire rosszul van, esetleg egy hét szabit kivehetne apuci, amikor végigtolja ő egyedül a hetet, anya végig alszik, majd újult erővel lehetne folytatni tovább mindent. Mondjuk nálunk elég volt a hétvégi felosztás, kérdező péntektől feküdj le aludni, és vasárnap vedd át tőle.
ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
60%

62!

Nem tudom, de megveszem 😂

61!

Nem mindenki férje szaros buszsofőr. Az enyém pl egy hólmenő villanyszerelő cég tulaja. Aki összeszedi az embereit, elviszi őket, dolgozik velük, majd mindenkit hazavisz. 8ember.

8emberrel vezet. Ez tény. Ha rosszul köti be a villanyt?! Jobbik esetben lecsapja az autómatát. Rosszabbikba megöl pár embert...

Tanult, nem keveset, hogy elérje ezt a számára szerelem szakmát.

Nem is keres rosszul, mert a milliós bevétele megvan.

De tudod, valamit valamiért. Nem ülhet kindenki diplomával, 0 felelősséggel az irodába és lógathatja a lábát....


Én meg mivel itthon vagyok, a kutyát nem zavar ha elrontom a porszívózást, nekem belefért.


Mostmár én is dolgozok, nem halok bele most sem a kelésbe.

ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
45%

"Csúnya lesz, de mindig ezzel jöttök, itt mindenki férje szaros buszsofőr? Már elnézést, hogy mindig ezzel dobálóztok. Tessék akkor egy jobb munkakörre váltani, tanulni picikét."


Igazad van. Legyen szívsebész. Az elég tanult, jobb, jó munkakör. Akkor csak egyvalakit nyír ki, ha nem tud odafigyelni.

ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
72%

Akinek nem sikerül felfognia miért lenne jó a bolcsi:


1. A kerdezonek nem kell 7/24-ben a gyerekre figyelnie, a nap nagy részében megteszi azt a kisgyermeknevelő a bolcsiben.

2. Ha dolgozik, apuka nem mondatja, hogy keljen ő mindig, hiszen mindketten dolgoznak. Ergo, egyik nap az egyik kel, másik nap a másik.

3. A gyerek nagy eséllyel úgy kifarad a nap végére, hogy alszik este.


Off

Amúgy ha ott a demens anyuka, akit gondoz, foznra, takarit nála- akkor konkrétan mi történik az alatt az idő alatt a gyerekkel? Apu dolgozik, anyunak meg elvileg enni sincs ideje, mert folyamatosan a gyerekre figyel- de mégis ápolja az anyját meg takarit nála, otthon meg nem?

ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
10%
66# Ne zavarjon, hogy pont az eü az a szakma, ahol elég sok ügyeletet letolnak sokszor alvás nélkül. De nem ez a lényeg, egyébként. Hanem ha rosszul van a feleséged, akkor valamit kitalálsz, hogy segíts. Egész hétvégét viszed, kivesz szabit, bármi, ami segíthet. Én biztosan nem nézném végig ölbe tett kézzel, hogy a férjem elájul lassan...
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
16%
64, és utána anyuci megy egy hétre apuci helyett dolgozni és közben ellátja a gyereket is, hogy apa pihenhessen? Hiszen ha az egyiknek lehet akkor a másiknak is igaz?
ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
18%
69# Nem értelek. :D Tehát szabi alatt MINDKETTEN otthon vannak. Anyuka 17 hónapja nem alszik, apuci bár dolgozik, de legalább alszik éjszaka, teljesen más azért úgy élni. Tehát a szabi után apuka ugyanúgy alszik, anyuka folytatja tovább. :D Ja tehát szabi alatt is szerinted anyának kéne ellátnia, apa pedig egy hétig aludjon ugyanúgy? De jó lehet nálatok a férfi dolga. :D
ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként a buszsofőrre visszatérve. Mindketten mondjuk ez a szakmájuk, anyu visszamegy dolgozni és felosztják, akkor nem fog balesetet okozni senki? Ugyanúgy akkor nem alszanak. Érdekes. Akkor már eltudja apa látni a munkáját úgy, hogy éjjel is kel meg anya is?
ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!