Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
 51/102 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen, jogos. De ha te nem érzed annak, akkor meg nem az.

Én nem tudtam volna elképzelni, hogy miközben én napközben bármikor eldőlhetek a gyerekkel, a dolgozó férjemet ugrasszam éjszaka (ettől függetlenül ha felébredt rá, képes volt átmenni a babához).

ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
39%
50# Igen, kb. :D Én azt hittem alváshiányra alvás a megoldás, nem még a plusz túlhajszolás. :D
ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
4%

Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam


De nem tudsz kirakni egy rohadt szóközt az írésjelek után...

ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
23%
Na, amíg itt tengődsz, akár alhattál volna egyet.
ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
31%
jajj ez a szóközös tanárnő. :D milyen hasznos...
ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom mikor lett ilyen a társadalom, hogy anya anyának a farkasa kb. :( Hihetetlen. Én egyébként ezért nem barátkozom új emberekkel a játszótéren, mert egyszerűen soha nem tudhatod azok közül ki az, aki ide írogat..nehogy a végén felrúgjam, ha elkezdené személyesen is ezt a stílust. Inkább maradnak a normális, eddig is ismert emberek. Miért csináljátok ezt amúgy? Szerencsétlen kérdező segítségért jött ide, de kb leugatást kapott csak. 55-ös te is, most ha aludt volna ebbe a fél órába, akkor az megvan oldva szerinted? Számodra ennyi otthon egy problémamegoldás? :D Alszok fél órát és már kipihentem 17 hónapot. Remélem csak vicc, akik ide írogatnak komolyan és nem a valóság.
ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
53%
57, szeretnéd, ha holnap a férje vezetné kialvatlanul a buszt, amin utazol? Esetleg ha megoperálna? Nincs több kérdésem.
ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
47%
17 hós, mehet bölcsibe te vissza dolgozni, és akkor felváltva kelhettek minden nap. Probléma megoldva.
ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
77%
48, persze passzolja le a gyereket és vakargassa otthon. persze akkor is keljen apuka éjszaka természetesen :-D Bölcsi a dolgozó szülőknek van, nem azoknak akik nem bírnak a saját gyerekükkel.
ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
29%
58# Csúnya lesz, de mindig ezzel jöttök, itt mindenki férje szaros buszsofőr? Már elnézést, hogy mindig ezzel dobálóztok. Tessék akkor egy jobb munkakörre váltani, tanulni picikét. Toltam műszakokat a covid alatt 0 alvásokkal, mert emberhiány volt. Az jobb érzés, hogy az idős rokonotoknak 0 alvással adtam be infúziót? Ott is emberéletek voltak. Ugyanúgy el tudnám látni a feladatom, ha éjszaka 1x(!!) kelnem kellene, mint ahogy 0 alvással tettem. Nem lehet felosztani? 1-ig apu kel majd alszik tovább, utána anya váltja. Ha nem aludnék se éjjel, se nappal, akkor valami megoldás kellene, mert ugye ezt egy db emberi szervezet se bírja hosszútávon. Csak valaki társat választ magának, tudjátok. Nálunk a hétvégéket ő vitte, én hétköznap. De amikor betegség, minden is összejött, és úgy toltam a napokat, hogy én is lázas voltam, a gyerek se volt jól, 0 alvás, akkor szó nélkül-nem kértem rá-felkelt hajnalba hiába ment reggel dolgozni. Igazából mindegy, mert ha nem kel, akkor reggel engem a mentő visz el, ő neki akkor muszáj itthon maradnia. Senki nem írta, hogy a drága tanult buszsofőr, aki mindig bebassza az ajtót az ember előtt, mert annyira kipihent meg suttyó, keljen fel éjszaka, hanem normális stílusba lehetne választ írni, ötletelni a kérdezőnek. A megoperálna meg tedd félre..nagyon sok orvos letolja a műszakjait alvás nélkül és úgy operál. :) Nem kell homokba dugni a fejed, látszik értesz hozzá.
ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!