Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
 81/102 anonim ***** válasza:
46%
Igen kell neki. Az olyan szolgalelkű vércsicskának, mint te nem kell. Egész életedben csak egy ócska cseléd leszel. Annyi teljesítménnyel, hogy kinyomtál magadból pár gyereket, de erre még egy kóborkutya is képes. Szóval mit értél el az életedben? Semmit.
ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
42%

Hihi haha... hat tolem aztan rohadt messze all a szolgalelku csicskasag... de hat te jobban tudod.

Egy gyerekem van , nem egy tucat.

3 jól fizeto szakmam, egy normalis ferjem.


Es nem erzem magam csicskanak , attol, hogy nem varom el a ferjemtol, hogy abban a par evben amig otthon babazgatok majd ejjel o keljen.


Ebben a hazzasagban a kerdezo ferje a csicska. Foz, mos , takarit hetvegen kel ejjel, dolgozik es meg fizesse a bebiszittert is mert anyu faradt a babazgatasba...

Hat vicc komolyan.

ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 A kérdező kommentje:
Hagyjátok ezt a két nyomorultak, a 62-es meg a 65-ost. Do nőt feed the troll! Semmi mást nem akarnak csak a feszkót. Erre van igényük. Több más kérdés alatt is láttam frocsogni őket,a százalékok erre utalnak. Olvasni nem tudnak,össze vissza írnak mindent is. Főz a férjem? Nem,nem főz. De nem is várom el. Akkor sem oazarolnek egy másodpercet sem az ilyenekre ha idomilliomos lennék. Ti se tegyétek! Nem érdemelnek figyelmet. Most tmeg ide bofognek valamit,hogy övék legyen az utolsó szó. Aki jól van magával az nem bánt másokat. Ezeken látszik hogy ez az egyetlen oromuk,hogy itt tölthetik az egész napjukat és csinálhatjak a balhét.
ápr. 25. 17:07
 84/102 A kérdező kommentje:
Aki időközben 58as lett.
ápr. 25. 17:08
 85/102 anonim ***** válasza:
74%

Imádom ezt a "ha most nem segít, késöbb sem fog" hozzaállást.


Eleg sok gyerekes ismerős van. Egytől egyik anyuka főzött, mosott, takarított, kelt a gyerekhez. És láss csodát, mindehol ha visszament anyuka, apuka kivette utána a részét.


Nálunk pl férjem gyerek elött egy rántottát nem tudott. Kettőnkre takarítani nem nagyon kellett. Amíg otthon voltam, megcsinaltam mindent. Nem azért mert egy csicska vagyok, meg mert ennyi az életem. Hanem azért, mert ezért voltam otthon, nem azért, hogy a lábam lógassam.

1 éve dolgozok. Azóta rendeljük a kaját, a háztartást meg közösen vezetjük. A gyerek ha beteg, többször van itthon vele, mint én. Ma is pl mire hazaértem megfőztek, kimostak.


Szóval ez a ha most ilyen, akkor ilyen is marad hozzáallás elég gáz.

Ahol a férj nem csinál semmit, ott gyanítom gyerek elött sem csinált, úgyhogy nem meglepő. Ahol meg apuka besegít, mégis ezt szajkózza anyuka, ott valmi nem kerek...

ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
48%

Jaj kis hercegno , biztos roppant kielegito szamodra azt gondolni , hogy ketten irjak neked ezeket. Ki kell abranditsalak mert en osszesen 2 hozzaszolast irtam.

Az meg egyenesen rohejes, hogyha nem neked ad igazat az mar mindjart egy csicska szar eletu. 😂


Neked vannak mondvacsinalt problemaid nem nekunk.


Aki faradtcaz vissza alszik ejjel es este is tud aludni.

De persze hisztizz inkabb es szidd a tobb ezer not aki ugyan ugy ejszakazik mint te megse nyíg ennyit.

ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
78%

Jah bocs igaz nem foz ... de rendeled, szoval a lenyegen nem valtoztat azt se neked kell.


Akkor tulajdonkeppen mit is csinalsz egesz nap? Mert egy 17 honapos gyerek bar faraszto, de ha nincs mas dolgod mellette akkor azert nem egy vilag vege

ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
100%
Itt a probléma kérdező, hogy mellette ugye ellátod anyukád is, ez így nehéz együtt azért. Levenne a válladról, ha sikerülne egy otthon.
ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk csak nekem tűnik fel, hogy a kérdező végtelen kimerült, mivel van segítség, de így is fáradt, gondolom már fizikailag mentálisan van alul? Én akkor voltam így. De rúgjunk csak bele.. reméljük ha depressziós vagy fáradtak lesztek végtelenül, ahonnan már marha nehéz összeszedni magatokat, a férjetek majd jót röhög rajta vagy beléptek rúg kettőt. Nem gondolnám, hogy hiszti, inkább már ennyire kikészült…azért a saját anyánkat ellátni se egyszerű meg látni ilyen állapotban.
ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
86%
Mi miatt kell felkelni a gyerekhez? Éhes, szomjas, fél valamitől? Én elsősorban ezzel foglalkoznék inkább, hogy megszűntessem az éjszakai keléseket megkerestem az okot, hogy a gyerek miért nem alszik.
ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!