Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogos,hogy nem kel a gyerekhez...

Jogos,hogy nem kel a gyerekhez,csak mert ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Csak pénteken és szombaton hajalndo kelni a gyerekhez,mert O dolgozik,pénzt kell valakinem keresni. Ez igaz. Viszont, 17 hónapos lesz lassan a lányom,és már régóta nem szoptatok. De mindig volt valami,ami miatt kelni kellett hozzá. Átlag öt órákat alszok,három négy részletben. Nem feltétlen emrt ennyit fent van,de sokszor elaludni se sikerül,mire felkel,utána meg nem bírok visszaaludni. Nem tudom mivel vegyem rá,hogy hétközben is felkeljen,mert én már nem bírom. Folyamatos szivritmiszavarom van, aftaim,herpeszem,minden szr bajom a nem alvastol. Ha hazajön,már nem tudok aludni,akármilyen fáradt vagyok. Annyira túl vagyok porogve,hogy nem bírok,meg már este is van. Hétvégén tudok délelőtt visszaaludni,de kevés már. Szeretnék aludni éjjel,nem csak pár órákat több részletben.

Nincs egy épkézláb nagyszülő sem,nem számíthatok senkire.

Folyamatosan elfelejtem dolgokat,elhagyók dolgokat.

Napközben is állandó foglalkozást igényel,egy tál meleg ételt nem tudok nyugiban megenni.

Ja és hiába kel péntek szombat,valahogy az ő térfelén az ágynak annyira nem lehet hallani,vagy én nem tudom,de folyton oldalba kell bokodnom,hogy menj már a gyerekhez mert ébren vaan,sír.


Bocs helyesírási hibákért,sietnem kell az írással. Tanult ember vagyok,az egyetemet munka mellett csináltam,sok nem alvás volt akkor is,de az könnyebbnek tűnt mint ez.Most úgy érzem két darab szám összeadása.kihivas.


ápr. 25. 12:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
56%

De erről ki tehet? Hogy túlvállalta magát? Nem hiszem, hogy csak ő az egyedüli rokona az édesanyjának. Ha otthont nem is talál (ami nekem fura, mifelénk 5 is van itt a környéken, 2ben is dolgozok egyszerre, mind az 5be tudnak azonnal fogadni), felénk van családsegítő. Akik kimennej ingyen heti 2x és segítenek az időseknek. Vagy felbérelni egy ápolót, még ha csak heti 2x1 órára. Már ez is nagy segítség.

Nemhiszem, hogy most pikk pakk let ilyen a mama.

Egy 17hónapos meg nem csecsemő már, hogy 0-24es szórakoztatást igényeljen. Mellette annyi de annyi minden mást lehet már csinálni.....

ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
22%
91# Nem tehet senki, de akkor bele kell rúgni az emberbe? Lehet pici útmutatást szeretne csak. Amúgy se nehéz túl vállalnia magát az embernek. Amúgy igen, segítséget kéne kérnie az ellátáshoz. Én két városba éltem eddig, az előzőnél nem lett volna lehetőség, itt viszont rengeteg, de ebbe nem látok bele mélyebben. A 17 hóshoz nem tudok hozzászólni, nekem nem sok minden ment akkoriban mellette. :D De az is igaz, hogy aludt éjszaka, így kipihentebb voltam. Amíg kelt, addig nem bírtam napközbe összeszedni magam sokszor. Ettől még sajnálom a kérdezőt, pár mondatot ha belelátunk.
ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
28%
Igen az.
ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
0%
82-es 1 gyereked van és erre csapkodod a valagad a földhöz? Majd ha lesz 2-3 gyere vissza. Addig fogalmad nincs a gyereknevelésről.
ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
55%
Akkor már inkább mamámnak van fogalma, mert neki 7 van, ergo a 2-3 gyerekesnek kuss legyen.:D Majd ha 7 lesz, na akkor fogod tudni mi a gyereknevelés. Nem a 82 vagyok, de ez mekkora duma volt már, hét vicce.:D hangosan röhögtem.
ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
86%

94 es te fogyatekos vagy...?

Szoval amikor meg azt ecsetelted hogy csak potyogtatok 2-3-4 stb gyerek akkor csak egy semmirekellő voltam aki csak szulni tud.

Miota leirtam, hogy csak 1 van. Azota meg mire verem magam 1 gyerekkel hat az semmi. 😂

Kerdezonek is csak egy van. Neki mer nem mondod hogy ah az semmi ne dramazz.


Amugy mindjart szolok dedoreganynak irjon egy jo szaftos kommentet neki 10 gyereke volt. Ahhoz kepest a 3 az semmi 😂😂

ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
63%

94 igazad van mit tud egy egy gyerekes a kirdező 9 darab 17 hós gyerekéről igaz?


Jaa bocsi ő egytől is kivan...

ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
15%
Amellett, hogy egy semmirekellő vagy aki csak 1 gyereket szült és ezt tartja karrierje csúcsának, még úgy ugat bele más dolgába, mintha 3 gyerekkel lenne otthon és kidolgozza a belét. Ja hogy nem...
ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezonek is egy van aki mellett semmit se csinal csak nyavajog...

Neki mert nem irsz hasonlo baromsagokat.


Hál isten van eletem ,karierem , normalis ferjem . Igy nem kellett kiszulnom az agyam, es orulni , hogy jart a mehem ezzel mar valamit leraktam az asztalra. 😃


Fusztralo lehet ilyen hulyenek leñni. Nagyon sajnallak.

ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
77%
Hát figyelj. Dolgozik, mellette még ő végzi a házimunkát, főzni nem kell, mert rendeltek, játszik a gyerekkel, így nem igazán jogos a kiakadásod.
ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!