Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a szomszédokkal...

Mit tegyek a szomszédokkal (panel)?

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlen, a felettünk lakóknak most kb. 11 hónapos a kisfiuk, én itthon vagyok a terhességem eleje óta és már a hajam égnek áll, hogy folyton zajonganak. A kisfiú állandóan kopog, rohangál, széket tologat, vannak napok, amikor olyan, mintha egy percet sem aludna. Sokszor pihenni sem tudok és már előre aggódom, hogy lesz, ha nekünk is hamarosan megszületik a babánk. Elméletileg értelmiségi család és én azt gondolnám, hogy maguktól is fel kellene mérniük, hogy mi az ami zavaró lehet a szomszédoknak. Mit mondjak, hogy szóljak nekik?
2009. nov. 23. 19:57
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
24%

gratulálok

sajnálom a gyerekem milyen társadalomban fog élni, azolyan gyerekei között,akik lepontoznak mert nem engedem,hogy huzkodja a bútort,üsse a radiátort,verje a parkettát a játékokkal....

szép kis nemzedéket neveltek ki!!!

2009. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Annyira elszabadultak az indulatok, hogy már el sem olvasom, hogy ki, mit ír. Bocsi! Nagyon elszomorít, hogy ennyi és ennyire ingerült és agresszív anyuka van. Még az első pár oldalt elolvastam, de a többit úgy érzem nem is érdemes. Lehet cifrázni, szidni a másikat, de azokra már nem vagyok kíváncsi, aki meg használható információt írt és mégsem olvastam el, annak elnézését kérem.
2009. nov. 25. 16:39
 53/53 anonim ***** válasza:
Már régebben írtad ki a kérdést, remélem azért elolvasod a választ. Mindkét tábornak igaza van, de én teljesen megértelek! Ahogy írtad, az anyuka nem viszi ki a gyereket sehova. Egy ekkora babának mozgásra, felfedezésre van szüksége, és egy lakásban szerintem ezt nem lehet kiélni. Másrészt biztos a tiéd is zajongani fog, de nem értek egyet azzal, hogy mindent engedjünk meg a gyereknek. Nálunk az alattunk lévő gyerekek hétvégén már 6-7-kor fent vannak, és olyan, mintha bontanák a házat, pedig már nem is kicsik. Mindent tönkre tesznek a lakásban, ütnek, vágnak. Szerintem egy társasházban igenis bizonyos mértékig csitítani kell a gyereket, tanulja meg, hogy nincs egyedül, alkalmazkodjon. Hamarosan nekünk is születik babánk, nyilván fog majd zajongani, de nem fogjuk neki engedni, hogy lebontsa a házat. Ja, és sokszor még a füldugó sem használ. Sokkal jobb lenne ez a világ, ha mindenki alkalmazkodna. Nem könnyű a gyereknevelés, de akit úgy nevelnek, hogy mindent lehet, annak felnőtt korára elég sok problémája lesz...
2009. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!