Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek panel lakásba bébikom...

Vennétek panel lakásba bébikompot?

Figyelt kérdés
58 nm,de panel a lakásunk. A babám állandóan feláll,aztán elfelejt kapaszkodni,felborul:( Azon gondolkodom,segítene-e egy bébikomp...
2011. jan. 19. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Persze! Nekünk is van :)
2011. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
sehová nem vennék bébikompot. szerintem majd megtanulja, hogy kapaszkodni kell. Nálunk is így volt még rá nem jött.
2011. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Én vettem a picikémnek,mi is ugyan ekkora lakásban lakunk.Sok mindenki lebeszélt róla,de mondom úgy sem van benne egész nap,és legalább nem borul el állandóan!
2011. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Mi vettünk egy használtat 3 ezer ft-ért, nagyobb beruházást nem ér. Nekünk legalábbis. Mivel a mi panelünkbe nem fért el sok helyen, ezért elvittük a szüleimhez. Elég széles, azt nézd meg, hogy folyósón, bútorok között elférne-e. Remélem, tudtam segíteni..

Jaés a mi gyerekünk nem szerette:(

2011. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
nekünk is van, bár én úgy kaptam, magamtól nem vettem volna neki, mert mindenki azt mondja káros.
2011. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Én sem vennék, nem is vettem. Nem tudom, hogy nálatok milyen vékonyak a falak, de azért az alsó szomszédnak sem lehet kellemes a zörgést hallani, hacsak nem a földszinten laktok. Én laktam olyan panelban, ahol azt is lehetett hallani, ha mezítláb mászkáltak felettünk...

Szerintem hamarabb rájön, hogy kapaszkodni kell, ha nem akarja megütni magát, meg megtanul esni is...

2011. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vennék egyáltalán bébikompot, ezer cikk, szakember megírta már hogy nem jó a gyerek mozgásfejlődésének.

Mindenki így kezdi a járni tanulást, sajnos ott kell vele lenni,és vigyázni kell rá, nem kompba rakni.

Amikor az én kisfiam elkezdett menni, hetekig másztam mellette a földön, a karommal szinte körbefogva hogy neki ne essen a bútoroknak. Nem volt egyszerű, de túl vagyunk rajta és nem kellett a komp.

2011. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Mi vettünk neki és mi is panel lakásban lakunk!

Nem volt benne fél napokat kb. 30 percet egy nap!

Nem volt hátránya a kompnak mint sokan írták,mert az én kisfiam 10 hónapos volt mikor elindult egyedül!


Szerintem ha nem teszed bele egész napra akkor érdemes venni! Én általában csak akkor tettem bele amíg feldobtam az ebédet!

2011. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
én sem vennék. nekem a lányom gyógytornásza mondta hogy eszembe se jusson venni! (pedig már katunk egyet)
2011. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem vennék bébikompot, mert nem tesz jót.
2011. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!