Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek panel lakásba bébikom...

Vennétek panel lakásba bébikompot?

Figyelt kérdés
58 nm,de panel a lakásunk. A babám állandóan feláll,aztán elfelejt kapaszkodni,felborul:( Azon gondolkodom,segítene-e egy bébikomp...
2011. jan. 19. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
2011. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Gyógytornász vagyok, és nem fogok neki venni.Az igaz, hogy hátráltatja a mozgásfejlődést.Elhiszem, hogy divatos, de többet ártasz vele, mint használsz. De nekünk a védőnőnk is elmondta, hogy azt ne vegyünk neki.

1: Később tanul meg járni. Minek erőltesse meg magát ha van kényelmesebb megoldás is?

2: Nem fejlődik ki az egyensúlyérzéke. Nem tud benne elesni. Azt hiszi, hogy közlekedni mindig biztonságos. Nem tanulja meg, mik azok a mozdulatok, amik eséshez vezetnek.

3: felesleges pénzkidobás. Nem fogja sokáig használni.

Ha azt akarod, hogy a gyereked szépen megtanuljon állni, kapaszkodva, később önállóan járni, NE VEGYÉL!!!

2011. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A gyógytornász a lelkemre kötötte, hogy bébikompot ne! Szerintem jobban ért a mozgásfejlődéshez, mint a lepontozó GY agresszív anyukák.
2011. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem kételkedem a gyógytornászok tudásában, de nem lehet minden gyereket egy kaptafára venni. Tudok olyan gyerekeket, akiknek volt (van) bébikompjuk. Ennek ellenére 10 hónaposan jártak. Nekünk is volt, de csak max. tologatja, bele nem ül, és 11 hónapos járunk. Akinek pedig nincs el a járókában a gyereke legalább addig mig elkészül neki az ebéd én egyáltalán nem ellenzem, hogy a kompba csücsüljön. Régen is volt (ezelőtt 30 évvel) és akkor senki nem ellenezte....Mégis megtanultak járni a gyerekek.
2011. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelőtt a gyerekek pár hetesen már tehéntejet ittak, meg mindenfélét ettek, senki nem ellenezte....

akkor ez alapján ez így lenne jó most is?

2011. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz írójának: a kérdés és a válaszom sem vonatkozott az etetésre és az ételekre. Nem kommentálnám a hozzászólásodat...
2011. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze én is tudom, hogy nem az ételekről volt szó, hanem a kompról, na de ha ezt a logikát követjük, hogy ha 30 éve jó volt, akkor most miért nem jó, akkor ezt másra is ráhúzhatjuk ennyi erővel. Na de azóta sok mindenről kiderült már hogy mégsem olyan jó, mint ahogy azt 30 éve mondták.
2011. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!