Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja...

Anyukák, akiknek a párja szinte semmit nem segít?

Figyelt kérdés
Nektek milyen a szexuális életetek?Van egyáltalán energiátok és kedvetek?
2009. szept. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segít a párom, de én keveslem. Úgy érzem, hogy összeroppanok már, a gyerek, a főzés, a háztartás, a kert. Szóval nem bírom. Szerencsére ő nem nyaggat miatta, hogy nagy a kupi, de még rátesz. Még a tányért sem teszi el maga után az asztalról. A gyerekkel foglalkozik néha, de az tény, hogy amíg ilyen pici a férfiak nem nagyon tudnak velük mit kezdeni. Remélem később jobb lesz. Sajnos úgy látom a gyerek nem is igényli, nem apás. Hiába van itthon az apja, akkor is inkább rajtam lóg, éjszaka ha felébred, csak én vagyok jó neki.

Ezzel együtt, amit írtatok, azok alapján még azt gondolom, hogy szerencsém van.

Na, a szex, az baromi ritka. Ő akarná, de én hulla fáradt vagyok már estére. Ha mégis rászánjuk magunkat, akkor meg tuti felébred a gyerek. Szóval heti 1-szer.

2009. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Már régen beállt a heti egy.

Férjem korán kel, (nagyon utálja), már 5-kor elmegy itthonról, és sokszor csak későn este, 6-7 körül jön haza. Eszik, fürdik és alszik. Ha korábban jön, 4-5 körül, megy a kertbe és fát vág, füvet nyír, szóval akkor ott dolgozik még, és azért fárad el. Én már nem szoktam ébren találni az ágyban...

Maradt szombat este:-) (mert pénteken ugye még korán kelt és fáradt, vasárnap meg már holnap kell korán kelni...)

Én többet igényeltem volna-igényelnék, de nagyon megszoktam, hogy ez van, igazán sokat nem teszek érte, hogy több legyen.

2009. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon egyszer egész napra a gyerkőcöt a pároddal, s utánna majd megtanulja értékelni a munkád, és talán be is fog segíteni! Nálam bevált, és neked is lesz egy szabadnapod!
2009. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is abból a fajtából való,aki nem segít a házimunkába,sőt elvárja,hogy minden nap meleg étel legyen este az asztalon,amiből persze másnap ebédre is tud vinni.Na ez ment egy gyerek mellett (így is nehezen),de a most kilenc hetes picivel már nem.Semmit nem segít,eddig ha tízszer volt a pici a kezében.Nem meri megfogni,mert olyan pici.Nagyon akarta a picurkákat,ennek ellenére ez a helyzet.A dolognak ez a része bosszant,de elfogadtam,mert a gyerekek megérzik a feszültséget,inkább megpróbálok más anyukákkal össze járni,jól kibeszéljük magunkat,így én is kiegyensúlyozottabb vagyok.Azt hozzá teszem,hogy a párom rengeteget dolgozik, a főállásán kívűl itthon őstermelőként dolgozik,kemény fizikai munkát végez minden nap,úgyhogy én ezért vagyok ilyen megértő.A szexről meg annyit,hogy nálunk sem működik,de a párom nyiltan elmondta,hogy ne haragudjak,de nem tud mit kezdeni a dologgal, a szoptatás zavarja.Az első babámnál egy éves kora körül helyre állt minden és tapasztalatból mondom,hogy akkor meg nem bírtam levakarni magamról.Majd meglátjátok,hogy nálatok is helyre áll minden.
2009. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Most látom milyen szerencsés vagyok-az én párom ugrik,ha kell-15 éve vagyunk együtt,9 hós a lányunk.Sokszor ugyérzem,nélküle nem is tudnám csinálni.

Nem irigyellek benneteket és kitartás csajok!!!!!!!!!

2009. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!