Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnának azok az anyukák,...

Válaszolnának azok az anyukák, akiknek 1 éves a gyereke, és még nincs foga?

Figyelt kérdés
Mivel nincs foga, nem erőltetem a darabos ételt, de amikor úgy adódik, hogy pl a bébikajában vannak darabkák, akkor öklendezik, meg hányt is már többször emiatt. Így azt is turmixolom. Ha adok neki kiflicsücsköt, meg kenyérhéjat, azt elnyammogja, dehát annyira le vagyunk maradva a "fogas" babáktól!?!?! Ti hogy csináljátok? Nem merek már darabosat adni, mert félek, hogy félrenyeli, és megfullad. De mi lesz, ha csak 2 évesen jönnek ki a fogai?
2011. aug. 18. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk is ugyanez volt a helyzet amig nem volt foga nem tudtam mit csinálni Ő még a kenyérhéjat,kiflit sem ette:)Szerintem ne erőltesd a darabosat,nekünk is későn jött a foga most meg pattognak kifele mint a kukorica:)minél több foga lett annál jobban ment az evés.most 7 foga van és eljutottunk oda hogy valamennyire már normálisan eszi a darabos kaját,a kenyeret stb...

Hallottam már olyat hogy fogai voltak mégis pépesíteni kellett sokáig mert csak úgy fogadta el!

2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most mekkora a babád? Amúgy köszönöm a megnyugtató választ.
2011. aug. 18. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)17 hónapos,kb.13 hónapos volt mikor az első foga kijött!
2011. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is csak nyugtatni tudlak:) 18, 5 hónapos kisfiam van. Az első foga 15, 5 hónaposan bújt ki, azóta van alul-felül 2-2, + hául egy rágófog, és a jobb felső kettes mellett készülődik a 6. fog. Fog nélkül is evett darabosat, az ínyét hasznélva, de van olyan baba, aki fogak mellett is öklendezik a darabostól. Majd ráérez az evésre, ne aggódj! Szép, egészséges fogakat, és könnyű fogzást kívánok!
2011. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, aranyos vagy, hogy vigasztalni próbálsz, de a tied evett fog nélkül is darabosat, nekem meg pont az a bajom, hogy nem eszik, és ezért félek, hogy mire kijönnek a fogai, lemaradunk a rágásban... :((
2011. aug. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!