Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja...

Anyukák, akiknek a párja szinte semmit nem segít?

Figyelt kérdés
Nektek milyen a szexuális életetek?Van egyáltalán energiátok és kedvetek?
2009. szept. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
6 hónapja szültem, de azóta kb. 5-ször csináltuk. Kedvem nem nagyon van hozzá mert örülök ha végre elalszik és én is pihenhetek. A férjem már fél óra után unja a gyereket mert foglalkozni kell vele és elég sírós is. Állandóan sétálni akar vele mert akkor nyugis. De én azt szeretem ha szobájában alszik nem a babakocsiban. Este szoktam vele sétálni 6-7 óra körül. Nagyon nehéz.
2009. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hasonló a helyzet,ráadásul még azt is a fejemhez vágja,hogy Ő ki van rekesztve.
2009. szept. 11. 15:54
 3/45 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem segít semmit. Ne a házimunkába segítsen - mert úgysem csinálná úgy szépen ahogy én akarom -, hanem hogy vigyázzon kicsit a gyerekre, foglalkozzon vele amig főzök, takarítok stb. Mert pl. palacsintát nem lehet otthagyni sülni magában, amig a gyereket szórakoztatom.

5 hónapja szültem, 2x csináltuk eddig. Már többször mondtam neki, próbálkoztam, utaltam rá, de semmi. Mondván hogy fáradt. Jó megértem 4 hónapja reggeltől estig melóziik, de ahhoz nem fáradt hogy számítógépet püfölje órákig.. mert az neki szórakozás. Ezek szerint én munka vagyok neki??

2009. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

15:55

Szerintem az én férjem a Te férjed :D

Az a különbség,hogy az enyém szemrebbenés nélkül végignézi (a tévé elött)az esti fürdetést,etetést,esetleg a cirkuszt.Mire én oda jutok,hogy lemosakodnék és lepihennék akkor kezdődik,hogy Ő éhezik,nem akarok-e szeretkezni...

Marhára nem.

2009. szept. 11. 16:01
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Sziasztok! Én is csatlakozom hozzátok, nekem sem segít semmit:( Ráadásul nálam még bonyolultabb is a helyzet. Ő 24 órát dolgozik, és 48-at itthon van. Annyit segít, hogy este ő fürdeti az 4,5 hónapos lányunkat. Szerintem ezt is csak azért, mert én addig a nagyot intézem, vacsi, pancsi stb. Ma EGÉSZ NAP a gép előtt ül és játszik!! Bosszant, nagyon. Ha a kislány hangosabban sikít, akkor már mondja, hogyha nem fejezed be viszlek is a szobába...Most éppen fasírtba vagyunk, reggel megkértem legalább 5-ször, hogy borotválkozzon meg, mert nem szeretem ha szúr. Nem, majd holnap, mert dolgozni megy. Ő meg jönne puszit adni...na persze!! De nem érdekel!! Egyébként a szexre rátérve ő nagyon is akarna, tegnap pl. 3-szor jött...este fél 10 felé mondtam, hogy megyek aludni..erre ő: már mész is??persze, én nem aludtam délután 2 órát és dolgoztam is...ebben maradtunk. Arról ne is beszéljünk, hogy a gyerekhez egyszer sem kelt fel éjjel...inkább kiment aludni:( Szomorú dolgok ezek, de nyugi nem vagy egyedül:))
2009. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
5 hónapos a lányunk,Ő 4 hónapja a másik szobában alszik.Ha nem tudja megérteni,hogy egy pici emberke nem tud hozzá igazodni,akkor sajnálom.Mi vagyunk a gyermekért!!
2009. szept. 11. 16:20
 7/45 anonim ***** válasza:
47%
Éas most jó érzés szídni a férjeket? Nem utalni kell, köztudott, hogy a férfi nem ért abból. Szépen elmondani mi a baj, és MEGKÉRNI. Nem nyafogva, nem mérgesen. És mindig kimutatni és örülni neki, hogy segít valamiben és akkor majd mégjobban fog igyekezni, hogy kedvetekre tehessen. Nekem is volt ilyen bajom és segített. Nem gyerek, de gond nem csak avval lehet. De ha ennyore rosszak akkor miért őt választottátok?
2009. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

16:25

Szerencsére Te azoknak a táborába tartozol ahol a beszélgetés megoldást hozott.Bármilyen hihetetlen,de a sok évi együttélés alatt sem mindig derül ki,hogy a férj a gyereknevelést és háztartást nem tekinti "munkának".azért örülök,hogy nálatok sikerült rendezni a dolgokat.

2009. szept. 11. 16:33
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem utáljuk a párunkat(azt hiszem írhatom a többiek nevében is)csak jól esik egy kicsit kiírni magunkból.
2009. szept. 11. 16:36
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is vannak hasonló gondolataim, mint nektek. Főleg most, hogy a második babát várom és a hormonok miatt kicsit érzékenyebb vagyok. De ebben az a jó, hogy eddig csak tűrtem, de most minden panasz "kitör" belőlem és nem tud nekem nemet mondani. Szóval lehet nevelni a férfit, csak nagyon kitartónak kell lenni. meg attól is függ, hogy mit látott otthon. Nekem mindig azt hozza fel, hogy az apukája soha nem mosott ablakot és nem tett tisztába gyereket. Igen ám, de ő a kertben dolgozott, meg az állatokat gondozta. Viszont nekünk se kertünk, se állatunk. Szóval csak idebent kell valami munkát találni. Nálunk inkább az a baj, hogy halogatja a teendőket. De engem nem érdekel, én meg nem csinálom helyette. A multkor pl vállalta, hogy ő fürdeti a 2 éves gyereket. D
2009. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!