Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja...

Anyukák, akiknek a párja szinte semmit nem segít?

Figyelt kérdés
Nektek milyen a szexuális életetek?Van egyáltalán energiátok és kedvetek?
2009. szept. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, még folytatom. Szóval úgy képzelte, hogy én levetkőztetem, megengedem a vizet, ő belerakja a kádba és kiveszi és én meg felöltöztetem. Na erre én mondtam, hogy majd felöltöztetem, de a többi az ő dolga. Ráadásul be is volt kakálva a gyerek. Ne tudjátok meg, hogy mit össze könyörgött, hogy csináljam én. De nem engedtem.

Szóval tényleg mondani kell, és nem megcsinálni helyette.

2009. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%

Na ez az!! Nálunk is ezek vannak, fingja nincs mit eszik a lassan 1 éves gyereke, életében nem pelenkázta be, csak húzta az orrát ha bekakált a gyerek. Régebben még segített egy kicsit a fürdetésnél, de az h beleteszi a kész vízbe és lelocsolja h na megfürdettem az sztem nem fürdetés. Mindegy, már erre se hajlandó. Múltkor megkértem h engedje meg a vizet mert még 28 millió dolgom van olyan pofákat vágott h legszívesebben felrúgtam volna :( A nevelésről meg azt mondja h ' neked kell tudni te vagy az anyja', szval ki vagyok vele segítve. Egyszer meg akarta etetni a gyereket, de az olyan keserves bömbölésbe tört ki, h nyugtatgatnom kellett. Nem értette mit akar tőle az apja (a nagy 0 rutinjával, még rá is kiabált) Akkor akadtam ki teljesen :(

Szex? az mi??? Havi 2-3 talán összejön, persze nekem kell őt megerőszakolni. Bár elég szánalmasnak érzem magam, mert ez pont olyan mintha kuncsorognék a szexért :( Meg is szólt h miért nyavalygok folyton. Mondtam addig örülj míg még nyavalygok :)

Kisfiam hó végén lesz 1 éves.

2009. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 tyukanyolight ***** válasza:
100%

Azért ezek tragikus dolgok.4,5 hós a kislányunk.

Nekem azért nem segít, mert külföldön dolgozik, és kb 6 hetente jöhet haza egy hosszú hétvégére (pénteken jön - hétfőn megy vissza).

Az a vicc, hogy én sem kívánom igazán a szexet, néha mégis próbálkozok nála, hát ha be tudom fűzni, mert hát neki is szüksége van rá. De igazából nem jön össze.

Az is igaz, hogy ugye ha evett a lány este, akkor még neki is állok fejni, gondolom nem egy izgató dolog még a látvány sem. Tudom, hogy a cici a hobbija, viszont nem akarja bántani a kicsi "konyháját". Remélem lassan átlépünk ezen, én is változom, és ha most majd hazajön 2 hétre, akkor jól "kijátszuk" magunkat. :-)

2009. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

18:06

Minden elismerésem,hogy ennek ellenére még egy babát vállalsz.Én is eljátszottam a gondolattal már,de valószínű,hogy két gyerekbe "belerokkannék".

2009. szept. 12. 08:15
 15/45 anonim ***** válasza:
87%

hasonló a szitu néha napján...

De én csak azt az egyet nem értem, hogy akkor mi a fenének akarnak sokszor olyan nagyon gyereket...?! Nem magunknak szüljük nem egyedül csináltuk..... Szomorú, hogy csak akkor foglalkoznak sokszor velük, ha ár lehet vinni focizni meg hasonlók. Addig meg a "nő dolga".

2009. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia előző.

Hétfőn töltötte fiunk az első szülinapját, én írtam régebben h fingja nincs a gyerekéről meg ilyenek.

Na tegnap este már szóvá tettem h foglalkozhatna velem is és a gyerekkel is. Meg az h már nem emlékszem h milyen vele a szex az nem normális dolog, közbe meg szedem a fogamzásgátlót!? Megkérdeztem h mi a baj, nem akar már velem szexelni? azt mondta de és elfordult aludni!!! Na old meg a párkapcsolati problémádat ha így csinál, mi? Persze a gyereket nálunk is ő akarta jobban.

2009. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálattal olvasom amiket írtok.

Akkor én a szerencsésekhez tartozom,nálunk apa mióta hazahoztuk a lányom segít ,igaz fürdetni meg pelenkázni nem,de minden másban igen!A szexuális életünk most így 1 év után lendül be megint mert hiába segít de én estére hulla vagyok -voltam!Rá tudom bízni a lányt elviszi sétálni,mikor ilyenekről hallunk,hogy az apa nem segít akkor még meg is jegyzi,hogy ez a természetes ha segít mert együtt vállaltuk!

2009. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbenve olvastam a hozzászólásokat. Hihetetlen, némelyik apuka hogy tud ennyire nem törődni a párjával és a babájával?! Nálunk szerencsére (és most összeteszem a két kezem!) nincs ilyen gond, a párom pelenkáz, etet, fürdet, játszik a picivel és ezt nem azért írom,h. irigykedjetek, csak nekem furcsa ez a hozzáállás.

Igaz, az elején én azt mondtam a páromnak, hogy nem csodálom, hogy gyerek után sokan elválnak, mert tényleg nagyon nehéz és most megint van egy hullámvölgyünk (remélem hamarosan vége lesz).

Mostanában változott a helyzet (nem a babával, hanem kettőnk között), mert van olyan, hogy hazajön a munkából, fürdik, eszik, és lecövekel a szám.gép elé. Legközelebb lefekvéskor látom, na és olyankor már ne akarjon rám mászni, amikor annyit se kérdezett, milyen napod volt? Úgy látom, a gépezés másoknál is probléma. Jó lenne rájönni a megoldásra, hogy velünk, a párjukkal, a gyerekük anyjával foglalkozzanak a játék helyett!

2009. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok ?és mióta vagytok a párotokkal..

mi elég fiatalok vagyunk..24 éves ,,és ahogy olvasom ezeket rettegek hogy az én párom is ilyen lesz..

lehet hogy még túl fiatalok vagyunk az ilyen gondokhoz vagy szerencsés vagyok a a párommal hogy nem csinál ilyesmit..

2009. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szexszel nincsenek problémák, arra odafigyelünk mindketten hogy ne maradjon el. De a segitséggel... Tegnap este 11-kor megkértem, hogy amig lezuhanyzok teregesse ki a ruhákat, mert egész nap nem volt időm rá a baba miatt. Azt mondta ne foglalkozzak a ruhákkal, mikor egyedül élt volt mikor a ruhák a mosogépben száradtak meg. Na ezek után már energiám se volt veszekedni inkább me
2009. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!