Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja...

Anyukák, akiknek a párja szinte semmit nem segít?

Figyelt kérdés
Nektek milyen a szexuális életetek?Van egyáltalán energiátok és kedvetek?
2009. szept. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Sajnos még csinálhat :((

Én 35 vagyok ,a férjem 37.

A lányunk 6 hónapos lesz.

2009. okt. 7. 14:39
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
nem irtam végig. ....szóval inkább megcsináltam én.
2009. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok,


bocs a kicsit offért, de van valaki, akinek nagyon elmérgesedett, elhidegült a viszonya a férjével (vagyis a gyerek apjával) az elején, és utána rendbe jöttek a dolgok? Nálunk most kezd nagyon elb@szódni minden, a gyerekem 9 hónapos múlt. Én csinálok mindent, a háztartást is, ő fürdet és slussz. És még több házimunkát követelne, amin kicsit bepipultam......

2009. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyik válaszolónak: 24 éves vagyok én is, 7 hónapos lesz a fiunk, pont utánam írtál. Ezek a problémák nem a kortól függenek. Nincs az, hogy ha fiatal vagy, akkor ez nem fordulhat elő nálatok.

Én nem értem ezeket a férfiakat, elvégre ők is ugyanúgy akarták a babát, biztosan jártak ultrahangra, izgatottan toporogtak a szülőszoba előtt, de akkor hova tűnt ez a lelkesedés a szülés után?!? Ennyire megijednek attól, hogy egy kisbaba mennyi felelősséggel, feladattal, lemondással jár?

2009. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy a férjemnek semmiről sem kellett lemondania,maximum a rendszeres főtt ételről.Ugyanúgy eljár sörözni,horgászni....Nem lett több ,más a munkája.Azon viszont rendszeresen háborog,hogy neki csak osonnia szabad itthon ,ami persze túlzás.
2009. okt. 7. 14:52
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom az biztos hogy szerintem ha egy nő gyereket szül szinte csak magának szül gyereket ..hisz nem apa hordja a szíve alatt nem ö szüli meg nem sokan ébrednek föl mikor este sír..egész nap anya van vele..pelus , fáj a hasija fáj a foga .beteg stb.. ez mind az anyukát terhelik akkor hol az apa? minden apukának ki kellene venni a részét a gyerek nevelésből de sajnos nem sokan teszik..ettől függetlenül ugy gondolom szeretnek ők minket és a babákat
2009. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok,

sajnos nálunk sem jobb a helyzet,söt..

nekem sem nagyon segít a párom,fürdetésnél ö csinálja meg a vizet,de ennyi,a többi már rám marad.

meg esténként játszik vmennyit a kicsivel,de ha nyügös talál lenni a baba(6,5 hós kisfiú),akkor már 2 percenként hozza utánam,hogy csináljak már vele vmit,neki ehhez nincs idege..

persze nekem legyen,ez természetes,mintahogyan az is,hogy éjjel én kelek fel,amikor sír,én altatom vissza,este is én altatom,én etetem,pelenkázom,öltöztetem,sétáltatom(mert egy kezemen meg tudnám számolni,hogy hányszor vitte el eddig sétálni a kisfiát..abból is 1-2 alkalommal a kocsma felé vezetett az útja)

legutóbb feltette a pontot az i-re,amikor egyik este munkából tökrészegen jött haza-sajnos borászatban dolgozik..-és még utána elment vmerre,azt mondta siet haza,csak ad még fel tippmixe...

na annyira sietett,hogy 9 óra után esett haza,még részegebben,azt sem tudta hol van,azon csodálkozom,hogy egyáltalán hazatalált.

ja és elment 10 ezer ft-al és hazajött 4-el...amikor pedig tudja,hogy fillérekböl élünk szinte,volt már,hogy a babának nem tudtam hóvégén miböl veszek pelenkát.

most is úgy kellett kölcsönkérnünk fizetésig.

persze biztosan,én is hibás vagyok ,hogy idáig fajult a helyzet.

és bocs lányok,ha úgy tünik,hogy most kibeszélem és szidom a páromat,de ezekután nem tudom ,mit is érezzek iránta...

ja és szex,1-2szer havonta,mert ö nagyon akarja,de én egyáltalán nem élvezem,de ez öt nem érdekli.

félek,hogy hamarosan hozok egy döntést...csak a pici gyerekkel egyedül nem tudom,mihez kezdek

2009. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezért váltam el 5 éve. Csak ő még mellé a haverokkal is eljárt.
2009. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Az én kisebbik fiam 16 hós,és amióta megszületett elég gyatra a szexuális életünk.Jó esetben havi 4 alkalom.Mondjuk nekem minden másban segít a párom,háztartás, bevásárlás,játszóterezés.Nálunk én vagyok az aki jobban kívánja a szexet,és ahogy már előttem írta valaki,én is szánalmasnak érzem,hogy könyörögni kell a szexért.Egyszer javult a helyzet,mert írtam neki egy e-mailt(szóban nem lehet vele megbeszélni ilyesmit),azt elolvasta.Leírtam a gondolataimat és a kettőnk kapcsolatáról alkotott véleményemet illetve a szerintem lehetséges megoldást.De nem tartott sokáig.Elvileg szeretnénk még egy babát,de ugye nem a gólya hozza!?Egy hete kijelentettem,hogy ha nem változik a helyzet akkor keresek magamnak egy szeretőt,na erre beijedt,és megemberelte magát.Azt hozzáteszem,hogy nagyon jó vele a szex,tehát nem akarok szeretőt tartani.

Remélem mindenkinek megoldódik a problémája!

2009. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan férfi van, aki úgy tud foglalkozni a pici babával, mint a nők mivel ők "férfiak". Genetikailag mások! Nekem segít a párom, de én is sokszor bosszankodom, hogy nem képes megfürdetni a fiúnk, lassan két éves és mindig én altatom, stb. Már beszéltünk erről, azt mondta, hogy a gyereknevelés és a házimunka sokkal természet közelibb, mint a napi ingázás és munka. Szüksége van a pihenésre, amire nekem is, de én meg tudom ezt oldani napközben amikor pl. alszik a gyerek. Hát most már tényleg így van, de már nem kell éjszakáznom és hát nem olyan a lakás, hogy enni lehetne a földön. Viszont nem szól ezért! Úgyhogy mi egy ilyen csendes kompromisszumot kötöttünk...
2009. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!