Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja...

Anyukák, akiknek a párja szinte semmit nem segít?

Figyelt kérdés
Nektek milyen a szexuális életetek?Van egyáltalán energiátok és kedvetek?
2009. szept. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha ilyenek, akkor mi a fenének akarnak gyereket...az én párom évekig rágta a fülem, hogy gyereket akar, pedig még fiatalabb is mint én. Most meg úgy kell könyörögni neki és veszekedni vele, hogy foglalkozzon 10 percet a srácával..... szomorú.. aztán csodálkozik, ha nem vágyom közelebbi kapcsoltra vele....
2009. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Szomorúan olvastam a hozzászólásokat, néhol felháborodtam.

Nem igaz, hogy magunknak szültük a gyereket, ketten voltatok ott, gondolom mindketten tudtátok mit csináltok, és mindketten örültetek, amikor megtudtátok, hogy gyereketek lesz. Szóval mindkét szülőnek ki KELLENE vennie a részét a gyereknevelésben.

Szerencsére nálunk a férjem mindenben segít. 7 hónapos a kislányunk, akartuk nagyon és neveljük is mindketten!

Mikor kicsi volt, éjszaka sétált vele a lakásban le-s fel, fürdeti, eteti (sajnos tápszeres), sétálni megy vele, imádják egymást.

40 évesen szültem, türelmem kicsit kevesebb van, mint a férjemnek - ő 39 -, de ha látja, hogy fáradtabb vagyok, akkor még a házimunkából is átvállal. Pedig maszeknál dolgozik, reggeltől késő délutánig, fáradt nagyon mikor hazaér, de mikor meglátja a kislányt, mintha elvágták volna, semmi baja.

Most kezdett mászni a kislányunk, ha esetleg nincs sok időm a főzésre, akkor sincs gond. Eszik hideget. Nála ez nem probléma.

Teregetni ő is tud, persze nem olyan szépen, mint mi nők, de hát istenem, nem mindennap teszik, de a férjem ezt is megcsinálja.

A szex terén is nagyon jól megvagyunk, ha esetleg látja, hogy fáradt vagyok, nem erőszakoskodik, mint sok helyen olvasom.

Azért a mi munkánk 24 órából áll, egyfolytában.

Ahogy olvastalak titeket, nagyon sajnálom hogy így alakult az életetek, remélem azért lesz ez még jobb is. Sok sikert hozzá. Egyébként sok probléma megoldója tényleg a kommunikációban rejlik. Próbáljátok meg... hátha.

Egy boldog házasságban élő 40 éves anyuka, aki 7 hónapos kicsi lány anyukája.

2009. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Én csatlakoznék az előttem szólóhoz, szerencsére nekem is sokat segít a párom. Szülést követően egy hónapban mindent együtt csináltunk, még a szoptatásnál is mindíg jelen volt.:)))Most hét hónapos a kisfiúnk és éppen jön a foga, sokszor az alvatlanságtól már nem is látok, így ha hazajön a munkából már veszi is át a gyereket és elküld hogy pihenjek le. Most először sikerült egy kicsit kikapcsolódnom is, összehívta a barátnőimet, hogy vidítsanak fel, vigyenek el valahova csacsogni. Mondanom sem kell, nagyon nem volt kedvem, mert csak a pihe puha ágyba vágytam, de örökre hálás leszek a férjemnek, hogy nem engedte hogy kihagyjam ezt a tracspartit. Úgy feltöltődtem, hogy simán kibírok bármit.:)))

A szex az elején nehezen indult, de most talán még jobb is mint előtte... a minap azt kérdezte, mi lenne ha csinálnánk egy kistesót. :))

Remélem, lassan minden férfi észreveszi, hogy nem csak anya kell a gyereknek, hanem apa is! Drukkolok ezerrel mindenkinek.

2009. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

14:56-os vagyok:

köszi a bíztatást,de nem tudom,lesz-e valaha még jobb...vagy inkább csak rosszabb.

a kommunikációról annyit,hogy számtalanszor próbáltunk már beszélni,megkértem,hogy viselkedjen legalább egy kicsit felelösségteljesebben,ahogy az egy kisgyermekes apához illö,mondta is,hogy jó,oké,aztán újra meg újra elbotlik.

egyre sürübben jön haza piásan,és mosolyogva közli,hogy ha gondolom,igyak meg vele én is egy sört...

persze nem gondolom,-föleg,hogy szoptatom még a kisfiunkat-és felháborodok,megint veszekedés,aztán leül a tv,szám.gép elé és durcáskodik.

a babával még csak lenne kedve foglalkozni,-pár sör után-de akkor meg én nem bízom rá,ezen is megsértödik...

ja és egy alkoholgözös,büdös férfihoz melyik nö bújik szívesen?...

elegem van.

nem tudom,mi lesz a megoldás.

2009. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó...szinte könnyezem...megfogtad az Isten lábát! :))))Az,hogy összehívja a barátnőid és...nem semmi!Nekünk még nincs baba,még fiatalok vagyunk,de ezek után én nagyon félek,hogy nálunk is megőrül-e a hím,ha gyerek születik!Ő persze nem ezt állítja,azt mondja soha,ő érzelmesebb típus is ráadásul,tehát bízom!Tényleg szomorú ami folyik mások házasságában!Mikor nagyon fáradt vagyok munka után,ő ha megkérem megcsinálja a házimunkát(porszívózás,törölgetés,el rakja a ruháit)még ha 10x is kell szólnom,hogy:"akkor megcsinálod?"Nem a legszebb,de igyekszik és én ezt szeretem benne!A gép az nálunk is játszik rendesen...sajnos!De azt mondja kinövi,ezért is nem szeretne még babát,mert még ki akarja élni magát!Hát élje felőlem,amíg nem lesz anyagi hátterünk,én már rég kiéltem magam!De szép,hogy bevallja,még nem felelősségteljes,a pénz megtartásával is gondja van,de mg legalább 4 éve van,hogy "megjavuljon" !

Remélem mindenki megtalálja a helyes utat és minden rendbe jön!

2009. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

15.50-esnek, én bizony ezért váltam el, mert borgőzös volt állandóan! Tudom mire gondolsz, undorító így mellé feküdni.

Én 20 év után tettem meg ezt a lépést, de nagyon, nagyon megérte! Egyáltalán nem bántam meg.

Persze pici babával nem könnyű, de valamit valamiért.

2009. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
15:18-as. Az én férjem is úgy gondolkozott évekig, hogy még nem kell baba, mert még nem élt eleget.. mi már 11 éve vagyunk együtt.:) Kitartóan vártam, bíztam és szerencsére egyszer csak úgy jött haza, hogy úgy érzi megérett az apaságra. Én is féltem, hogy talán nagyon megváltozik majd, hogy már nem fog szeretni, vagy nem úgy néz rám, mint szülés előtt. Azonban valóban szerencse, hogy ilyen férjem van, mert teljes mértékben megért akár fél szavakból is.:) 15:50-es vagyok. :)))) Ne add fel a reményt, ha nekem sikerült neked miért ne sikerülhetne? :)
2009. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Bocsi, 15:47-es voltam, nem az 50-es :))))
2009. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nagyon sajnálni azokat az anyukákat, akiknek a párja nem segít, illetve semmibe veszi azt, hogy neveli a gyereküket és mellette háztartást vezet. És azokat is, akik sajnos egyedül nevelik a gyereküket. Az én párom szerencsére mindenben partner, Ő azt szokta erre mondani, hogy együtt akartuk a babát, közös felelősségünk az ellátása, nevelése. Így kellene gondolkodnia minden felelősségteljes apának. Szex: ettől függetlenül sajnos nagyon fáradt tudok lenni estére (mert azért csak rám marad egész nap a gyerkőc, de mielőtt bárki belekötne, ez nem baj, csak fárasztó), ezért sokszor kipurcanok, mire lenne valami vagy úgy kell erőszakot vennem magamon. De a párom ebben is megértő, viszont én is sokszor kezdeményezek, hogy nehogy elhanyagoltnak érezze magát. Múltkor volt egy kérdés egy másik kategóriában, az volt a lényege, hogy a csajnak a férje semmibe veszi azt, hogy a csaj otthon van a gyerekkel és a háztartást vezeti, no ne tudjátok meg, érkezett ott aztán mindenféle válasz. Többek között nekem is, az illető azt szűrte le abból, hogy igenis fárasztó az anyaság, hogy én alkalmatlan vagyok anyának..... no comment, csak röhögtem és minden jót kívántam neki....
2009. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
16:35-ö!!!Jajjj nagyon szépen köszönöm!Nagyon biztató volt a válaszod!Egészen megnyugodtam!Visszatért még az életkedvem is :)))
2009. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!