Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek anyósom normális?...

Szerintetek anyósom normális? Le akarja nyúlni a fiamat!

Figyelt kérdés

Ősszel menne a kicsi bölcsibe, feltéve ha felveszik, iszonyú sok a jelentkező. Akkor lesz 19 hónapos. Ha nem veszik fel 2 éves koráig még gyeden leszek, de már most azon gondolkozom, hogy mi lesz ha nem veszik fel, hova teszem szeptemberig. Muszáj dolgoznom,gyesre nem tudok menni, magánbölcsit nem tudok fizetni, vagyis ugyanott lennék, de inkább 10-15 ezer mínuszban, mint most.

Anyósom nyugdíjas pár hónapja, felvetettem neki, hogy ha nem jön össze, költözzön fel pár hónapra, legalább nyárig, a nyarat valahogy már megoldjuk, felváltva szabival. Erre közölte, hogy hogyis ne, majd levisszük a kicsit és ott el lesz vele, ne is gondoljuk, hogy ő felköltözik. Ja igen a lényeg, 250 km-re lakik. Mikor mondtam neki, hogy azt ugye nem gondolja komolyan, hogy oda adom a gyereket neki, úgy hogy én közben Pesten vagyok, mondta, hogy dehogy nem, miért, vigyáz ő rá, úgysem lesz más választásom.

Van még egy 4 éves lánykám, aki itt jár oviba.


2012. febr. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Kicsit olvass vissza a lap tetejéig.

120 ezres törlesztő mellett nem tudom mi más választásom lehet. Tán költözzek a híd alá gyerekestől? Akkor k..va jó anya lennék igaz?????????

2012. febr. 6. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!