Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy az anyósom...

Az normális, hogy az anyósom befogta a 3hónapos kisfiam orrát, mert csuklik?

Figyelt kérdés
persze szegényke üvöltött, nem voltam itthon..1órára hagytam rá..
2009. febr. 28. 15:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem normális, te is veszélyes vagy ha egyedül hagyod vele.
2009. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Az anyósod nem normális!
2009. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan, az anyósod nem normális. Ne hagyd rá a babát!
2009. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
ilyen anyósom lenne,én nem befognám,hanem betörném az orrát..
2009. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

jó..nagyon mérges lettem mikor büszkén mesélte, hogy utánna abbahagyta a csuklást a kisfiam.

Ilyenkor én ciciztetni szoktam ,mert mást nem kap, de ha a nagyobb lányom vigyáz rá, vagy apuka, akkor is előfordult már h csuklik. Hát ilyenkor ők szépen kivárták h abbahagyja.

2009. febr. 28. 15:11
 6/26 Nikcsi ***** válasza:
64%
Utnem le az biztos... Ne hagyd tobbet egyedul vele, es magyarazd el neki szepen hogy ilyet nem csinalunk babaval.
2009. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges lettem..pedig imádja az unokáját..
2009. febr. 28. 15:18
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Én az ő orrát fognám be de egy satuba!!!!Nem szabad ilyet csinálni!!!Tisztázd vele a dolgokat.Nálunk is úgy szereti az unokáját az anyósom,hogy át szaladt az úton a kocsi előtt babakocsival,azt hittem kinyírom.
2009. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Ne hurrogjatok le könyörgöm, de sz.tem jól tette, biztos nem akarta megfullasztani, de így elmúlik...komolyan. Amúgy mond meg neki, ha nem akarod, hogy ezt csinálja, adjon a babának egy kiskanálba citromlevet.Attól elmúlik.
2009. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

A babák sokat csuklanak, később is. Lányom 8 hós, és még mindig napjában csuklik.

Minden szakirodalom azt írja, hogy ez nem baj, semmit nem kell tenni vele, ha akarod itasd meg, vagy szoptasd meg, de ha nem , az sem baj, majd abbahagyja.

Magyarázd el anyósodnak, hogy a baba majd abbahagyja, és ha megint ilyet vagy hasonlót csinál, többet nem kapja meg a babát.

2009. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!