Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3hónapos és nehezen...

Babám 3hónapos és nehezen kakil, de mikor meghőmérőzöm, utánna hasmenés szerűen jön a kaki, ez normális?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk is lázmérözés után jött ki az egész ami adig nem tudott kijönni
2010. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi időnként hőmérőzöd?Hány naponta?Mert az enyém 3 és fél hónapos és 3-4 naponta hőmérőzünk!És olyan pépes állagú,nem is tudom mihez hasonlítsam,talán olyan ,mint mikor a puding majdnem megfő:)))!Olyan krémes!
2010. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
normális, de jobb lenne, ha a hőmérőzést csak ritkán használnád erre, mert megszokja.
2010. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nagyon látpm,hogy erőlködik,meg szenved akkor hőmérőzöm,csak pont ma reggel ette túl magát és kihányta az adagot,most meg ez,szóval elég volt mára!
2010. okt. 15. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
12.44-es!És van valamilyen jó praktikád a kaki kiszedésre?Mert bent ugye nem maradhat:(((Kamilla tea már nem válik be!A glicerines kúpot és hőmérőt megszokhatja,de akkor hogy szedjük ki???
2010. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12:44 vagyok. Hát, a lábait tornáztatnám, vagy a pocakját simizném az óramutató járásával megegyező irányba, hasra fektetném. Ezek valamelyike.
2010. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés egy idő után gondokhoz is vezethet. A hőmérő ingere nélkül majd nem tud normálisan kakilni. Próbáld mellőzni.
2010. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden kaja előtt tornázunk,szerencsétlen már utálja:(((Teljesen kész vagyok,és magától egyszerüen nem produkál!
2010. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!