Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy az anyósom...

Az normális, hogy az anyósom befogta a 3hónapos kisfiam orrát, mert csuklik?

Figyelt kérdés
persze szegényke üvöltött, nem voltam itthon..1órára hagytam rá..
2009. febr. 28. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
Lehet egy két csepp citromlevet adni. Nekem is orvos ajánlotta. Egy elég neves orvos...
2009. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

Előző válaszolónak:

Ki volt az a neves orvos aki ezt ajánlotta?


Amúgy kösz a lepontozást, nem tudom ki volt, de olvasson utána 1-2 dolognak, utána jelölgessen.


(A 18.00-ás)

2009. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nem értem miért kell mindenkinek ilyen ellenségesnek lennie. Anyósod valószínű csak jót akart. Gondolom értelmes nő, és ha elmagyarázod neki, hogy ezt így nem szabad, mert csak az orrukon tudnak levegőt venni,és egyáltalán nem zavarja őket a csuklás, akkor nagy valószinűséggel meg fogja érteni, hogy ilyet nem lehet csinálni. Gondolom a válaszírók között sem mindenki tökéletes ( bár lehet mégis? )

Én amúgy mindig hagyom csuklani nem zavarja.

Üdv.

2009. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek az előttem szólóval vszinű nem akarta bántani, mond el neki h fontosabb h levegőt kapjon a baba
2009. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
nem megölni akarta azt a gyereket nem az 5.röl lóbálta,ő azt hitte jót tesz.magyarázd el neki hogy többet ne forduljon elő és kész.nem kell rögtön azt irni hogy ne haggya rá a babát.biztos jót akart de rosszul sült el.
2009. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
Mivel anyós,ő is felnevelt már-legrosszabb esetben-1 gyereket.Akkor talán nem kellene ennyire sötétnek lennie,h ne legyen azzal tisztában,h a babák csak az orrukon veszik a levegőt,tehát ha befogja,a baba úgy érzi,megfullad.Ez 30 évvel ezelőtt is így volt,és 50 év múlva is így lesz,semmi köze a citromlé itatásához.Konkrétan az ilyen anyós NEM NORMÁLIS.
2009. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!