Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy az anyósom...

Az normális, hogy az anyósom befogta a 3hónapos kisfiam orrát, mert csuklik?

Figyelt kérdés
persze szegényke üvöltött, nem voltam itthon..1órára hagytam rá..
2009. febr. 28. 15:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

Citromlevet ilyen pici babának nem szabad adni!!!!!!

Amúgy igen,így elmúlik,de szerintem nem egy 3 hós babánál kéne kísérletezni.

Mindenképp beszélj vele,hogy tisztában legyen azzal,ez egy pici baba.

2009. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért is nem szabad citromlevet adni???? A védőnő is ezt mondta, és a gyerekorvos is, és nem egy könyvben is ezt olvastam....
2009. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert az ő gyomra erre nincs még felkészülve,én meg így hallottam.
2009. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor passz...nekem mondták, én is adtam a babámnak, persze nem sokat, csak egy cseppet, de az pont elég volt, arra hogy elmúljon!!!
2009. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a dokim mondta, hogy nem szabad, mert begörcsölhet és nem vesz levegőt.
2009. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Régen az volt a szokás h citromot adtak a babáknak mikor csuklott-anyósom is azt adott neki,belemártotta cumit és neki adta,abba is maradt a csuklás én meg iszonyatosan kiakadtam!Ugyanis hiába mondtam h nem sunyiba akkor is adott neki!Az orvos is mondta h manapság nem szabad adni citromot!

Jahhh és a babaát abszolút nem zavarja a csuklás szinte észre sem veszi!Max attól kell tartani h kicsit felkeverdeik a pocak ha épp nagyon tele van!A kislányom néha bele is aludt a csuklásba!

2009. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta h a cirtom levétől gége görcsöt kaphat és meg is fulladhat. Pedig régen tényleg ezt kellett csinálni.

Anyósom azon is ki van akadva h nem kap a kisfiam teát, vagy vizet csak anyatejet. Ezért nem is talált sehol elől cumisüveget. Máskor látta tőlem h cicizunk ha

csuklik.Ezért csinálta. És sajnos hirtelen nem is tudtam mit mondani neki annyira kiakadtam...de holnap jön megint..

2009. febr. 28. 16:22
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez az...régen is ezt csinálták, akkor most miért nem lehet citromlevet adni?????
2009. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

Atyaég, az anyósod nem normális! Én egy percre nem hagynám egyedül a babával.

A csuklás a rekeszizom görcsös összehúzódása miatt van. Utána lehet olvasni. Persze, hogy abbahagyta a csuklást, mikor anyósod befogta az orrát, mert a pici babák még nem vesznek a szájukon levegőt. Szegény azt hitte biztos hogy megfullad mindjárt. Nagyon egyszerűen el lehet mulasztani amúgy. Jól teszed hogy megszoptatod, mert tökmindegy mit, de ilyenkor a nyeléstől múlik el. Nem attól, hogy citromlét, meg mittudoménmiket adnak nekik. Ha több kortyot nyelsz egymás után, rögtön elmúlik, mert ha közben csuklanál, megfulladnál. Ennyi. Próbáld ki magadon ha csuklasz.

2009. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Az én lányom míg kicsi volt folyton csuklott é soha nem adtam neki citrom levet és nem fogtam be az orrát Egyik sem jutott volna eszembe, ugyanis a kicsi babákat nem zavarja a csuklás, és ha zavarja is őket elkezdenek sírni és a csuklás azonnal elmúlik.

Szerintem anyósod nem normális és valószínű a babó csuklása is attól múlt el, hogy sírva fakadt szegényke.

2009. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!