Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyósom már...

Mit csináljak? Anyósom már most 3-jára mondta a kislányomnak magára, hogy 'anya'. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Első alkalommal azt hittem csak elszólás, vagy ilyesmi, de már most 3. alkalommal, mondta, hogy "Gyere ide anyához!" - Egyszer már szóltam, hogy én vagyok az anyja, ő a nagymamája, de már most nem tudom mit csináljak, megbántani nem akarom, de sztm ez nem normális dolog. Szerintetek? Nálatok történt már ilyen?
2009. okt. 13. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Uhh, ez durva, tuti nem normális.

Mondd meg neki, hogy a gyerek nem fogja érteni, hogy ki az anyja, ha ő is annak mondja magát - de ez abszurd!

2009. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
jesszus! Miért nem szólsz rá anyósodra??? Ne hülyéskedj, megbántod vagy sem a kislányodat teljesen összezavarja!!!!
2009. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se hagyd, mert a gyerek nem fogja tudni, hogy mi van. Volt, hogy én anyukám is véletlenül azt mondta anya, de rögtön javította is, hogy mama. A fiam most 11 hónapos és ha mondom mama akkor a mamát nézi, ha anya akkor engem.

Ez nem egy normális dolog, úgyhogy semmi képpen ne hagyd, ha meg anyósod nem érti meg akkor tényleg valami nincs rendben vele

2009. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg durva,nem komplett az öreglány!

Magyarázd el neki,hogy ne hivassa magát anyának,mert ez megzavarja a gyereket,és ha olyan szituba kerül,hogy idegenek elött nevezi a gyerek anyának,akkor téged fognak hülyének nézni,hogy ezt tanulta töled a gyerek?!

2009. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá mindenképpen, addig, amíg meg nem érti!
2009. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
na ugyan melyik balfax szórakozik már megint a lepontozással?:D:D:D:D
2009. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben a férjednek is megemlíteném a dolgot...2 gyerekem van,de abszolút abnormálisnak tartom!Az anya az ANYA,a nagyszülő a NAGYMAMA,NAGYPAPA vagy PAPA,MAMA.
2009. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk ez a saját anyukámmal fordult elő,de az tényleg csak elszólás volt,(többször is mint 3 alkalom),de ő azonnal javítja magát.... csak egy rosz beidegződés.


Megkérdezhetem mit mondott arra,amikor már rászóltál?

Milyen volt a nonverbális reakciója? - az sokat elárul arról hoyg gond van-e...

2009. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak mosolygott :S


A férjem úgyis azt mondaná, hgoy biztos félreértettem, mert az ő édesanyja tökéletes.


Pedig legutóbb ő is ott volt, de ő pont nem hallotta..., akkor a kislányom bekapott valamit, erre anyósom odarohant, hogy "Anya kiveszi!", épp álltam fel, mert azt hittem rám érti, de már turkált is a szájába.

2009. okt. 13. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szólj rá! Most hívdd fel vagy menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy nem szeretnéd többet ezt hallani a szájából!
2009. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!