Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az ha egy anya...

Normális az ha egy anya kigúnyolja a gyerekét csak mert fejlődik?

Figyelt kérdés

most már nem egy helyröl hallom hogy egyes anyák gúnyolják a gyereküket mikor nő a cicijük vagy a honajszörük vagy ha megjön nekik.

az én anyám nem volt ilyen, de most már nem egy embertől hallok ilyeneket.


2009. jan. 26. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs ez a kérdés lehet nem ide tartozik. elnézést.
2009. jan. 26. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Viccelődni lehet, de ha véresen komolyan gondolja és hülyét csinál a gyerekéből mások elött az taplóság. Én anyum sosem mondott semmit rám ha éppen megjött vagy mert elkezdett nőni a cicim. Aki kigúnyolja a gyerekét az nem anya. Az csak egy idegen a gyerek számára...

Bunkóság

2009. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azta én ilyet még életemben nem hallottam. Ennyi erővel a gyerekek meg gúgyolhatnák a szülőket, hogy ráncosodnak.


Ez eléggé infantilis szülőkre vall...minek csinált gyereket, ha csak így tud bánni vele. Mérges lettem. Nem normális.

2009. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccelődni is abunkóság!Pont a fejlődés időszakában kell támogatni a gyerekeket,hogy megmaradjon az önbizalmuk!
2009. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jujj, ez durva, ilyet még nem is hallottam!

abszolute nem normális, nem is értem hogy jut ilyen valakinek az eszébe!

2009. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem most az jutott eszembe,hogy néhány szülő ugy vicceli el a dolgot,ha pl nő a cicije akkor azt mondja az anyukája,hogy "tán neked ment a kecske"? hát ez sem szép:S
2009. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem viccből, kigunyolják őket az egész család elött. mindenkinek erröl beszélnek idegenek elött lejáratásról beszélek.
2009. jan. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!