Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyósom már...

Mit csináljak? Anyósom már most 3-jára mondta a kislányomnak magára, hogy 'anya'. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Első alkalommal azt hittem csak elszólás, vagy ilyesmi, de már most 3. alkalommal, mondta, hogy "Gyere ide anyához!" - Egyszer már szóltam, hogy én vagyok az anyja, ő a nagymamája, de már most nem tudom mit csináljak, megbántani nem akarom, de sztm ez nem normális dolog. Szerintetek? Nálatok történt már ilyen?
2009. okt. 13. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határozottan szólj rá! Ne hagyd magad. Egy felnőttférfi nem gondolhatja bárkiről, hogy "tökéletes". Ha anyósod megint mondja, meséld el neki, de ne sírj, ne szidd a mamókát.
2009. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom, szerintem nem direkt lehet. Ő is egy anya, valószínűleg felidéződik benne, hogy amikor ő ezt a saját gyerekének mondta, akkor ő volt az anya, és önkéntelenül mondja. Nekem két éves a fiam, és barátnőmé másfél éves, volt már, hogy az övének mondtam véletlenül, hogy gyere anyához.

Szóval nem azt mondom, hogy normális, de biztos nem szándékos, és főleg nem rossz szándékú. Figyelmeztesd, valószínűleg nem veszi észre. Nem olyan nagy dolog ez.

2009. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!