Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy ha az...

Normális dolog, hogy ha az anyósom meg akarja fognia kisfiam idegbeteg vagyok? Bárki megfoghatja, de rá gerjedek, pedig rendes!

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
én is ilyen voltam, részvétem...aztán nálam akkor múlt el, amikor nagyobb lett kisfiam s már k tudta fejezni akaratát::)
2009. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bobocka ***** válasza:
81%

Szia, nem tudom, de én az apóssal voltam/vagyok így, de okom is volt rá, mert megkértem, hogy pólya nélkul ne emelgesse a babát, erre kivette ot belole, meg egyik kézbol a másikba rakosgatta, engem meg az ideg dobált.Azóta nem is engedem hogy felvegye

3,5hós baba anyukája

2009. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vagyok. Ráadásul sejpítve beszél hozzá pedig óvonő. A hajam is kettéáll olyankor. Mikor mondom neki hogy nem hülye a gyerek csak kicsi és lehet hozzá normálisan is beszélni, lehurrog hogy ő nem sejpít, a gyerekek szeretik ha így beszélnek hozzájuk. (na persze és majd ezt tanulja meg) Szerencsére nem sokat találkozunk, a lányom utálja is 10mp múlva ugrik ki az öléből... Egyébként az én anyósom is rendes meg minden bár nem halmozta el az unokáját túl sok mindennel, holott a másik két nagyobb unokájának mindent megvesz. De már ez sem érdekel. Jobb távolról.
2009. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De az a baj,nekem már 10 hónapos és még midig ezt érzem,hétvégente megyünk hozzájuk de legszívesebben azt szeretném ,hogy aludjon nehogy hozzáérjen!
2009. febr. 5. 14:39
 5/19 anonim válasza:
89%
Én is az apósommal vagyok így,de fogalmam,sincs miért.Bárkitől szívesen veszem,ha megfogja,csak tőle nem.Igaz mi együtt lakunk velük és már attól az agybajt kapom,hogy naponta 4-5x bejön a szobánkba megnézni a "kisgyereket" és állandóan kérdezgeti,hogy "alszik a kisgyerek"?Anyósom tiszteletben tartja a privát szféránkat.Ugyhogy nem vagy egyedül! :-)
2009. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
3. vagyok: nekem is 10 hónapos a lányom. Egyre rosszabb lesz, mert most könnyű őket elterelni elcsábítani és mindenkivel barátkozik. Hát... nehéz...
2009. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Én is rosszul vagyok, ha az anyós fogja a fiamat. Ráadásul állandóan kettesben akar vele maradni. Mindenfélét kitalál, h egyedül lehessen vele, persze én nem hagyom. 7 hónapos a fiam, még nem ül egyedül, de neki az a mániája, h beleülteti a fotelbe és jókat nevet rajta, amikor szerencsétlen elborul. Én meg nem győzőm kikapkodni onnan, h ezt még nem szabad, miért akar rosszat az unokájának? Azt akarja h olyan púpos legyen mint a vén banya? :-)) Rosszul vagyok tőle. Nem vagy egyedül, szerintem természetes h óvjuk a csöpségeket az ilyen okostojás anyósoktól, mert persze ő mindent jobban tud, mint én. Kitartás!
2009. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor kitartás,de hogyan??Midig olyan hülyeségeket mond szegénynek,nyerni kéne a lottón és elköltözni tök messzzire,akkor talán nyugtunk lenne!Ma is jönnek hozzánk már most idegbeteg vagyok!
2009. febr. 5. 14:49
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én is ki vagyok anyós pajtásra akadva rendesen!

Nagyon féltem tőle,nem bírom el viselni ha a kezébe,ölébe van a fiam!Mindig elakarja vinni magához,és meg akarja szabni mit,hogy tegyek a gyerekemmel,és voltunk-e dokinál..balablabla.Ha sírnála a kicsim ahelyett hogy odaadná nekem meg vigasztalni,még jobban szinte ráerőszakolva az akaratát szorongassa nem baj ha sír!Azt fogtam kikaptam a gyereket a kezéből meg mondtam neki,hogy a még én vagyok a gyerek anyja addig nem fogja a saját akaratát rá erőltetni,és én szabom a határokat.2 hetesen elakarta vinni a kicsimet,azóta isd bepróbálkozik de mi mindig kitalálunk valamit,hogy ne kellejen odaadni a babánkat!Most is épp durcáskodik anyós mert nem jöhet fel mindennap,és nem szólhat bele a baba életébe!Én nem azért szültem a fiam,hogy potlék legyen mind egy kis csomit leadok mert a nagymamának kell,ha nem hogy életünk része legyen,és ott a helye ahol én vagyok,és az apja!Üdv

2009. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, kitarás, én egyszer egyszer férjemnek mondtam h mond az anyjának h ne vegye fel gyereket...most 28 hós már kisfiam, imádja anyósomat, nem is baj, s mostmár nem áll fel szőr a hátamon tőle, mert fiam ha nem tetszik vmi neki nem hagyja magát, elszalad ha puszit akar anyós adni stb...szóval eljön az idő lányok!!kitartás, bár teljesen értelek benneteket, én ugyanígy voltam, még ürügyeket is kitaláltam h ne legyünk otthon ha jönne....
2009. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!