Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, hogy ha az...

Normális dolog, hogy ha az anyósom meg akarja fognia kisfiam idegbeteg vagyok? Bárki megfoghatja, de rá gerjedek, pedig rendes!

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem még csak a pocakomban van a manóm. DE! Én alapjáraton attól a falra másztam, ahogy a másik két unokájával viselkedett, ahogy Ti is írtátok.

Ezekből az okokból még azt sem tudják, hogy terhes vagyok (Első babám), de már most feláll a szőr a hátamon, hogy nekik is "közük" van hozzá és nem zárhatom el tőlük. A másik meg az, hogy szerintem így majd sűrűbben akarnak majd jönni, még le nem lesznek állítva...

Úgyhogy megértelek, nincs erre gyógymód.

KITARTÁS, PUSZA!!!

2009. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Én is értem, amit írtok, de gondoljatok bele, hogy egy gyereknek kell a nagymama és nagypapa is, hisz a nagycsalád így kerek. Miért akarjátok őt megfosztani ettől, főleg, ha nem tettek az öregek semmi rosszat? A gyerek látni fogja ám, hogy pikkelsz a nagyira és sajnos neki is ez lesz a normális. Miért kell gyűlölködni? Hozzáteszem az apósommal én is hasonlóan vagyok (sztem hormonok), de visszafogom magam, mert tudom, hogy a kisfiam szereti őt. Szerettétek a nagyszüleiteket? Ha igen, akkor tessék viselkedni :)
2009. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled, én ha már meglátom anyósom, a gyomrom görcsbe áll, nem tudom miért, én nem szeretem őt, nincs közös témánk, s csak a saját bajait tudja mondani, tőlünk meg sem kérdi mi van ... áh, nem is idegesítem magam, csak a párom sajnálom, hogy néha piszkálom az anyja miatt, pedig ő nem tehet róla hogy olyan az anyós amilyen. Tudom hogy az ő unokája, de valahogy féltem tőle, s nem akarom hogy ossza az észt nekünk, s úgy pedig pláne nem akarom nevelni a gyerekem ahogy ő az ővéit, hogy semmi összetartás nincs náluk, senki nem foglalkozik a másikkal stb.
2009. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Lányok! Ne haragudjatok meg rám, tudom, hogy most együttérzésre vágytok, de nap, mint nap olvasom ezen az oldalon, hogy válaszadók tömkelege szerint az anyósuk nem ért a babákhoz, rosszul fogja, ültetné, etetné, majd elejti, életét veszélyezheti és még sorolhatnám.

De akkor már csak egy dolgot nem értek. Talán a ti férjeitek, párjaitok mindannyian gyomorbetegek a rossz hozzátáplálástól, púposak az ültetéstől, ütődöttek a sok etetéstől és lelki sérültek a rossza anyai neveléstől, vagy beszédhibásak?

Most komolyan kérdezem, nem bántásból. Mert józan paraszti ésszel, ha ezek a nagymamák ennyire felelőtlenek most és megbízhatatlanok, akkor hogyan nevelhették egészséges felnőtt emberré a férjeiteket, párjaitokat?

Biztosan van fiatok. Ha az ő feleségük is zsigerből ennyire megbízhatatlannak és bénának tart majd benneteket és látni fogjátok rajtuk, hogy legszívesebben oda sem adná nektek az unokátokat (aki igaz, hogy még messze van, de a legnagyobb kincsetek, kicsi babátok legnagyobb kincse lesz), ahhoz mit szóltok majd?

2009. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy alapból valamiért neheztelsz az anyósra?
2009. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az én férjem púpos lett...
2009. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem bír ki az anyjával 20 percnél többet és ezalatt se beszélgetnek... Ha megyünk, vagy anyós jön megpróbálja rám és az egy éves lányomra "hagyni" az anyját, ha ráparancsolok ott marad, de meg se szólal. AMúgy anyósommal nagyon utáljuk egymást, a férjemmel jelenlétemben közölte, hogy rám majd nem számíthat a beteg lesz stb... Az jó hír, hogy ha én nem szeretem az anyósomat akkor a lányom se fogja. Ráadásul anyuméknál lakunk és ha anyósom eljön 2-3 napra őket is kikészíti. Ezzel nem tudom mit lehet kezdeni. 2 hét múlva megyünk, de már előtte 2 nappal idegbeteg leszek. Arról nem is beszélve, hogy anyós és após elváltak és az új feleség azt szeretné, hogy semmi kapcsolat ne legyen a párom és az apja közt. Szóval jó család, még az a jó, hogy nem itt laknak
2009. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
erre muszáj irnom, pont vártam még pici lányom mikor anyossal és párommal laktunk együtt...hát nem jo mikor szinte majomszeretet és aggódás veszi körül az embert...miért nem eszek?......stb. majd megszületett és sokszor szinte versenyt kellett futnom a gyerekért, h én foglalkozzam vele...Na meg nem feltétlenül az ember lányának álma, h szoptatás közben szinte a szájában álljon vki és nézze ill. elemezze...aztán 3 honapos lett a lányom pont mikorra sikrült lakást vennünk párommal csak ketten!!!!!de azóta is vtak megnyilvánulásai anyósomnak...az előny- mindenki csak csodálkozott hogyan fogytam vissza ien gyorsan?....vajon miért is...de szó mi szó kitartás, ez van.
2009. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem, hogy apósomból árad a cigiszag, de persze az 5 hetes babámat magához ölelgeti.
2009. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!