Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is nyüglődik a gyerek,...

Másnál is nyüglődik a gyerek, amikor a telefont a kezetekbe veszitek?

Figyelt kérdés
7 hónapos és mint hogyha direkt csinálná, hogy csak akkor kezd el hisztizni amikor a telefont a kezembe veszem és neki állnék TikTokozni. Egész álló nap megy a hiszti, tekeri magát össze-vissza, mintha fel akarná magára hívni a figyelmet. Konkrétan mindennap új játékokat veszek neki, hátha elfoglalja magát, de egy pár perc után félre dobja. Ha kivételesen le teszem a telefont mert fel rakom tölteni és ott ülök a gyerek mellett és őt nézem, akkor érdekes abba hagyja. De semmit nem csinálunk akkor sem, csak ülök mellette és nézzük egymást🤣nem értem miért b…ssza neki a csőrét, hogy telefonozok. Nem tudok egész nap ülni mellette és egymást bámulni mert úgy az életben nem telik el a nap. Általában le teszem magam mellé a kanapéra és akkor is ott vagyok mellette miközben tiktokozok de az úgy nem felel meg neki. Nalatok is van ilyen? Vagy csak az én draga gyermekem szivat egész nap?🙃🙃kicsit már toooooo much

szept. 12. 08:30
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tartok ott, de ismerek egy csomó párost, akinek nehezen jön össze, akik foglalkoznának is a gyerekkel, nem a tiktokot csesztet ék. Remélem legalább egy kicsit rossz anyának érzed magad és Meg próbálsz felnőni a szerephez.
szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!