Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is nyüglődik a gyerek,...

Másnál is nyüglődik a gyerek, amikor a telefont a kezetekbe veszitek?

Figyelt kérdés
7 hónapos és mint hogyha direkt csinálná, hogy csak akkor kezd el hisztizni amikor a telefont a kezembe veszem és neki állnék TikTokozni. Egész álló nap megy a hiszti, tekeri magát össze-vissza, mintha fel akarná magára hívni a figyelmet. Konkrétan mindennap új játékokat veszek neki, hátha elfoglalja magát, de egy pár perc után félre dobja. Ha kivételesen le teszem a telefont mert fel rakom tölteni és ott ülök a gyerek mellett és őt nézem, akkor érdekes abba hagyja. De semmit nem csinálunk akkor sem, csak ülök mellette és nézzük egymást🤣nem értem miért b…ssza neki a csőrét, hogy telefonozok. Nem tudok egész nap ülni mellette és egymást bámulni mert úgy az életben nem telik el a nap. Általában le teszem magam mellé a kanapéra és akkor is ott vagyok mellette miközben tiktokozok de az úgy nem felel meg neki. Nalatok is van ilyen? Vagy csak az én draga gyermekem szivat egész nap?🙃🙃kicsit már toooooo much

szept. 12. 08:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Lenne véleményem erről a kérdésről de nem írom le inkább.

Egy jó tanács: foglalkozz a gyerekkel.

szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Ez…erre nincsenek szavak.

Szivbol remelem hogy ez csak egy provokativ szar kerdes es nem valos.

szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem, hogy csak kamu.

Mert ha ez igaz...

Akkor később se fogsz tudni semmit csinálni vele, mert azt, hogy megfelelően fejlődjön kognitív szempontból is, MOST alapozod meg. Te konkrétan árkot ásol.

szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Tudtok adni, akkor játék ötletet vele?

Igazából amikor arra kelek, hogy süt a nap, akkor nagyon rossz hangulatban vagyok, mert nekem a borús, esős napok a kedvenceim és ilyenkor még kedvem sincsen ki kelni az ágyból, nem hogy még énekelni vagy bármi. Egész nyáron konkretan rosszul voltam, nem mentünk sehova, megszüntettem a sétálásokat is a babóval, egész nap be volt sotetitve és bent ültünk a klímás házban én meg a halálomon voltam kb. Egy csomoszor ültem a sürgősségin mert a napsütéstől és az egész napos sz@r hangulatomtol elkezdtem minden betegséget be képzelni magamnak, amitől bepanikoltam és úgy éreztem majdnem meg fulladok. Valamelyik nap hogy egész nap borús volt az eg és esett az eso egész nap itthon se voltunk, mentünk sétálni, találkoztunk babás barátokkal, mentünk ide-oda, de egyszerűen mikor ilyen az idő tenyleg semmihez nincs hangulatom legszívesebben aludnek egész nap.

szept. 12. 10:09
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te szegény, ezt vállaltad. Bírd ki, majd megy bölcsi, ovi, lesz időd tiktokozni, stb.
szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem kellett volna 14 evesen szulni, viselkedesed alapjan maximum annyi lehetsz.

Egyebkent nalunk ma szakad az eso, de ahogy nezem az egesz orszagban nagyon maximum 19-20 fok lesz.

Ma mi a kifogasod? ☺️

szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Túltoltad.

Nem lehet komolyan venni.

szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, tervezett baba volt. :))
szept. 12. 10:29
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kapjon egy tabletet es csinalj neki is tiktokot. Megtanulja kezelni hamar.

Szupi kis csaladi progi egesz nap dogleni a kanapen es mindenki nyomkod valami szart.

Ez am az elet!

szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!