Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesóm gyerkőce másfél éves...

Tesóm gyerkőce másfél éves totyogós babóca, roppant elven, kreatív és kíváncsi kisfiú. Kezdő nagynéniként mit vehetek per adhatok a gyerkőcnek, ha kedveskedni szeretnék, ami nem veszélyes rá nézve vagy nem túl korai, ha játék?

Figyelt kérdés

szept. 3. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam most 1,5 eves, imadja a Pipp es Polli konyveket, napi ezerszer kell neki olvasni, tudom ajanlani :D De barmilyen konyv johet neki, amiben autok es munkagepek vannak.


Illetve tok egyszeru dolog, de aszfaltkreta, imad vele kint rajzolni es magneses rajztabla is nyero most nala.

Ezen kivul fa epitokocka, es egy muanyag kis haziko, amivel meg a legtobbet jatszik jelenleg.


[link]

szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a tesódat.

A gyereknek így is meglepetés, de nem veszel butaságot.

szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A plüssfigurák elég puhák :D:D
szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Az én másfél éves kisfiam fűzni szeret. Vannak ilyen fa fűzőkék. Ha rákeresel, hogy fűzőke, fa fűző készlet babáknak akkor lesznek rá találatok.


Aszfaltkrétával nem, de pl zsírkrétával imád firkálni.


De szereti a fogantyús kirakókat, vagy az ilyen egymásba pakolható/tornyozható poharakat is.


Illetve a Pepe könyveket. Ezek különböző zenei stílusokat muatatnak be, és még zenélnek is. De nem olyan idegesítő gyerekjáték szinten, hanem rendes zenei részleteket játszanak le, kellemes minőségben.

szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a fiam amit most nagyon szeret: rajztábla, építőkocka, formabedobó, kisautók, sok képpel ellátott meséskönyvek, kintre homokozószett vagy vödör,lapát,seprű,ilyesmik vagy amit bir az udvaron tologatni, pl játék talicska, játék fűnyíró 😊 esetleg még lábbal lökdösős kismotor szokott mèg ilyenkor aktuális lenni, nekünk is van, de az én fiamat még annyira nem érdekli.
szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Pont másfél éves a kisfiam.

A Pip és Polly könyvek nagyon nyerőek nálunk is, imádja őket.

Homokozni, Duplo legóval játszani, kisautókkal, markolókkal, betonkeverő autókkal játszani is nagyon szeret, szerintem ezekkel nem lehet nagyon mellényúlni.

szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más, kérdezed meg a tesódat. Az én kisfiamat ebben a korban csakis az autók érdekelték.
szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok hasznos tippet, mindenkinek menni fog a zöld pipa, ahogy odaérek. :) Plüss van elég, talán még sok is, én egyelőre arra jutottam, hogy mivel nagyon szeret nálam lenni, én kicsit szabadabban engedem nevelésügyileg (nálam pl. nem csak a kiságyban vagy a játszósarokban lehet egész nap, hanem kiviszem a szabadba is, de extrán felügyelem, mit csinál), egy egész hétvégére átvállalhatom, hadd lásson egy kis világot, plusz így öcsém is tud a feleségével időt kettesben tölteni. <3 Így mindenki is kap ajándékot ^.^ A játék még ebben a korban úgyis ad hoc, hogy éppen mihez van kedve. Az autókkal ritkán lehet mellé lőni, ez a gyerkőc is imádja őket. :D
szept. 5. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves tőled. Tesód talán nem viszi ki soha?
szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!