Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is nyüglődik a gyerek,...

Másnál is nyüglődik a gyerek, amikor a telefont a kezetekbe veszitek?

Figyelt kérdés
7 hónapos és mint hogyha direkt csinálná, hogy csak akkor kezd el hisztizni amikor a telefont a kezembe veszem és neki állnék TikTokozni. Egész álló nap megy a hiszti, tekeri magát össze-vissza, mintha fel akarná magára hívni a figyelmet. Konkrétan mindennap új játékokat veszek neki, hátha elfoglalja magát, de egy pár perc után félre dobja. Ha kivételesen le teszem a telefont mert fel rakom tölteni és ott ülök a gyerek mellett és őt nézem, akkor érdekes abba hagyja. De semmit nem csinálunk akkor sem, csak ülök mellette és nézzük egymást🤣nem értem miért b…ssza neki a csőrét, hogy telefonozok. Nem tudok egész nap ülni mellette és egymást bámulni mert úgy az életben nem telik el a nap. Általában le teszem magam mellé a kanapéra és akkor is ott vagyok mellette miközben tiktokozok de az úgy nem felel meg neki. Nalatok is van ilyen? Vagy csak az én draga gyermekem szivat egész nap?🙃🙃kicsit már toooooo much

szept. 12. 08:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

#14


Na jó, így már 100%, hogy kamu.

szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
27-esnek: Nem voltunk felkészülve, hogy alig 4 hónaposan "megindul", mindenki 5-6 hónapos kort mondott. Még lassan, de már biztosan halad előre :D a hétvégén baba biztossá tesszük a bútorokat, utána mehet bármerre 😀
szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy neked semmi dolgod?

Nem szoktál vásárolni, takarítani, magaddal foglalkozni?

Nekem pont az a bajom, hogy nem elég a délelőtt mindenre, időm nem lenne telefonozni, pont egy baba mellett, mert mindenhova vinnem kell magammal.

szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
16%

Nem kezdett el valami nagymozgást most? Mászás vagy járás vagy valami?

Lehet éppen szeparációs szorongása van. Nekem akkor nem lehetett mellőle elmozdulni. Ilyenkor olyan játékokat játszottam vele, amik kicsit segítenek neki oldani ezt (nálunk alvásnál is gondot okozott).

Amúgy keress olyan játékokat, amiket te is szeretsz játszani, sétáljatok nagyokat. Ha nagyobb lesz már tudtok menni játszótérre is.

Amúgy sok játék nekem sem volt élvezetes, de kerestem olyanokat amik nekem is azok. Mondjuk a könyvolvasás nekem pont ilyen és imádja is...

Amúgy ha mindenképpen akarsz valamit csinálni gyerek mellett akkor oszd fel az idődet 20 perc gyerekkel játszás, 10 perc anyaidő. De akkor állj fel és ne mellette a szőnyegen tiktokozz.

szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%
Ahj ne etessetek már a trollt :D
szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy a Pinteresten találsz egy csomó ötletet, hogy mit játszhattok együtt. Pl. ha egy lufit fel tudsz lógatni a plafonra úgy, hogy a baba pont bele tudjon rúgni, azzal elég sokat elszórakozhat. De ezeknél ott kell lenni mellette, nem 100% biztonságosak, ha kidurran a lufi azonnal el kell venni mert fulladást okozhat, vagy ha leszakad a madzag, ugyanez.


Az én fiam héthónaposan nagyon sokat eljátszott magában, és nem kellett egész nap szórakoztatni. Azért az tényleg kimerítő.

szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nem hülyék. Konkrétan nálunk az van pici kora óta (most 10 hónapos), ha csak ülök a kanapén és nézem ahogy játszik, akkor nagyon szépen elvan. Viszont amint a telefont bámulom vagy használom akár egy üzenet írásra rögtön idejön és nyöszörög. Észreveszi hogy nem figyeltem rá… okos lények ezek.

Lényeg, hogy ha nem valami baromi fontos dolgot kell elintézni a gyerek előtt ne telefonozz, nem a gyerek miatt, mert neki kára nem lesz ebből. Neked lesz szívás hogy a gyerek elviselhetetlen módba kapcsol. :D

szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
80%
Miért olyanoknak születik gyerekük, akik meg sem érdemlik?
szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

#38

Sajnálom, hogy neked nem jön össze! :( de azért ne én legyek a hibás

szept. 17. 19:29
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak becsüld meg legalább, ne a qrva tiktok legyen fontos.


Nem a 38as vagyok......

szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!