Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is nyüglődik a gyerek,...

Másnál is nyüglődik a gyerek, amikor a telefont a kezetekbe veszitek?

Figyelt kérdés
7 hónapos és mint hogyha direkt csinálná, hogy csak akkor kezd el hisztizni amikor a telefont a kezembe veszem és neki állnék TikTokozni. Egész álló nap megy a hiszti, tekeri magát össze-vissza, mintha fel akarná magára hívni a figyelmet. Konkrétan mindennap új játékokat veszek neki, hátha elfoglalja magát, de egy pár perc után félre dobja. Ha kivételesen le teszem a telefont mert fel rakom tölteni és ott ülök a gyerek mellett és őt nézem, akkor érdekes abba hagyja. De semmit nem csinálunk akkor sem, csak ülök mellette és nézzük egymást🤣nem értem miért b…ssza neki a csőrét, hogy telefonozok. Nem tudok egész nap ülni mellette és egymást bámulni mert úgy az életben nem telik el a nap. Általában le teszem magam mellé a kanapéra és akkor is ott vagyok mellette miközben tiktokozok de az úgy nem felel meg neki. Nalatok is van ilyen? Vagy csak az én draga gyermekem szivat egész nap?🙃🙃kicsit már toooooo much

szept. 12. 08:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Tiktokozz, amikor alszik.

Egy 7 hónapos még nem tud játszani egyedül.

szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek a szülője figyelme kell, nem ez százezredik böszme játék.

A gyerekeddel nincs baj. Figyelemre szomjazik, mert látja, hogy nem kapja meg, mert a tiktok fontosabb.

Gáz, hogy nem látod, hol a hiba...

szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%
7 hósan még nem érdekelte, talán másfél-2-két és fél évesen legkorábban. Most 3 és még mindig a kezemből kirúgni próbálja, vagy elkezd különböző tárgyakat hozzámvágni. Mindig mondom neki, hogy szóljon, hogy játsszak vele (és akkor tényleg játszom is vele) de nem, inkább a hajamat kezdi rángatni. Előbb-utóbb csak megtanulja :-/
szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy készen állsz a gyereknevelésre? Nekem nagyon gyerekesnek tűnsz. 30 éves vagyok és nekem nincs tiktokom csak facebook és messenger. Nem azt mondom, hogy neked se legyen, mert ez a mai világgal együtt jár, de gáznak érzem, hogy nem a gyerekedben leled az örömöd, hanem abban, hogy azt a sz*rt nyomogasd amikor melletted van. Figyeld meg hamar elrepül azaz idő amit vele otthon tölthetsz és lemaradsz sokmindenről + a gyerek majd annyit fog fel belőle, hogy anya a telefont nyomogatja. Egy 7 hónapossal már azért lehet mit kezdeni. Én a kicsinek egész nap énekelek meg csörgőzök. 11 hetes. A nagy már jobban elfoglalja magát, 5 éves. Elvileg akartál gyereket ami azt jelenti, hogy sokmindenről lekell mondanod. Nem az ő hibája, hogy igényli a figyelmet.
szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kamu kérdés(remélem) . 7 hónaposan nem forog, kúszik? A nagy tiktokozásban egyszer majd leesik a kanapéról, de annyira bele merülsz, fel se tűnik majd. Minek kellett neked gyerek, ha lusta vagy vele foglalkozni? Telefonozz, ha alszik vagy ha valaki más foglalkozik vele. Bár szerintem hamarosan bele nyomsz a kezébe egy tabletet, hogy kussba legyen egész nap és szórakozhass. Kár volt gyereket vállalnod ilyen hozzá állással.
szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok, telefon nyomkodás helyett figyeljetek a gyerekre, ha már lett... nyugodtan lehet lepontozni...
szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Téged akar, nem azt, hogy játékokkal rázd le. És neked mire kellett a gyerek?
szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez nem komoly kérdés.

Ha véletlenül mégis: a babáddal foglalkozz, az enyémek is konkrétan kitöltik az egész napom. Tik-tok helyett: énekelj neki, olvass mesét neki, mondókázz neki, ne csak ülj mellette. Ne vegyél neki több játékot mert felesleges. Sétáljatok, hasaltasd játszószőnyegen, illetve amilyen mozgást önállóan tud annak megfelelően, nézegessetek neki való könyvecskét.

Kösd magadra kendőben és csinálj házimunkát, kaját stb.

Egy ekkora baba még nem hisztizik, hanem foglalkozni kell vele.

szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki olvasni, de engem nem igazán kötött le. Folyamatosan ásítoztam közben és ezáltal őt sem érdekelte. Igen, tény hogy én akartam gyereket, de ami neki izgalmas, az nekem egyáltalán nem. Én halálra unom magam a csörgő rázogatása közben, vagy olvasás közben. Énekelni nem tudok, mivel nem ismerek semmit. Néha tv-n rakok be neki Brand Nyulat, ami neki elegge tetszik is de én azt is halálra unom és szívesebben néznék mást. En kifejezetten nagyon várom, hogy nagyobb legyen és lehessen vele normálisan játszani és nem csak csörgőt rázogatni meg magamban mondókázni, hanem, hogy ő is tudjon már velem kommunikálni, el tudjunk menni játszóra vagy bármi.
szept. 12. 09:42
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Aztakuvaaaa

Tiktokozol, hét hónapos gyerek tévét néz, ez azért nem semmi

A gyereked nem szivat, hogy nem hagy tiktokozni, simán csak a figyelmedre vágyik.

szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!