Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egészségtelen dolgot...

Milyen egészségtelen dolgot adtok 1-másfél éves babátoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni szeretném ezeket!!!!
2010. okt. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
Na akkor akik olyan hihetetlen egészségesen nevelnek, halljuk mit eszik a gyerek egy nap, kezdve reggel 6 tól mondjuk....
2010. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Mint írtam,én is adok néha.És nem ponzozok le senkit,csak azért mert a véleményére voltam kíváncsi.
2010. okt. 21. 21:19
 43/72 anonim ***** válasza:
22%

Az én lányom még csak egy hós, ezért nem a magam nevében nyilatkozom.

Édesanyám a kistesvéremnek (most 9 éves)nem adott semmi "mű" kaját. Nem jártunk mekibe.

Nasi persze akadt.

Házi túrót kevert ki gyümölcspéppel, fagyasztott gyümölcsből, majd frissből, és csak lassan kezdte hozzáadagolni a cukrozott lekvárt(nem cukrot) hogy a hasnyálmirigye lassan szokja a terhelést.

Túrórudit két évesen látott először, naturt étcsokival (pontos az igazi)

Láss csodát! Húgocskám, nem túlsúlyos, nem zsírosodik a bőre-haja, egészséges, és megelégszik napi egy nassolnivalóval (Waffelini vagy kis bocitábla)

Tanulás előtt eszi ezeket, mert azt hallotta javítja a koncentrálóképességet. Egészséges, vidám kislány.

Sajnos velem többet volt nagymamám mint édesanyám, miután leválasztott az anyatejről.

Meg is van az eredménye: Világ életemben volt súlyfeleslegem, finnyás vagyok(Küzdök ellene a babámért), továbbá tíz éves koromban már nekiálltam csúnyán kipattogni.

Hisz egy unokát csak szeretni kell.

Mint édesanyámtól tudom, gyakorlatilag szörpökön és nasikon nőttem fel.

2010. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

Nem vádolni akarok ezzel senkit sem, de mivel hasonló a génállományunk a kistesvéremmel(vérszerinti), lehet következtetni...

2010. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
68%

Hát én nem mondanám,hogy tuti egészségesen táplálom,de igyekszem.Reggeli babatej,kifli,sajtfélék,paradicsom,uborka.Tízórai alma,banán,barack,szőlő.Ebéd:amit főzök magunknak is,gyakran főzelék,nem használok zsírt,vegetát,többnyire szárnyas vagy hal,a lehető legkevesebb félkész.

Uzsi saját készítésű joghurt, joghurtos túró gyümölccsel.Vacsi babatej korpás kenyér vajjal,sült hús ebédről.

Biztosan lesz,aki ezek közül is egészségtelennek tart valamit,de én állok elébe, nyitott vagyok az igazságra.

A pukiban szerintem az adalékanyagok károsak és sok benne az olaj.

2010. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg relatív hogy mi az egészségtelen....

Nekem a gyerekorvos-védőnő csak bevizsgált zöldségeket engedélyezett a babának, sajnos nekünk olyan nincs, Bio kajára nem telik minden nap így marad az üveges bébi kaja..

Néha kapunk őstermelő ismerőstől zöldséget akkor én főzöm neki....

Akkor mi van? Egészségtelenül táplálom a babámat?

Kap pufit itt van előttem a zacskó amire pont ez van írva:

készült: kukorica, étolaj, tengeri só,

Tartósítószert nem tartalmaz, Gluténmentes, Csak természetes alapanyagokat tartalmaz.

Akkor ennek melyik része a káros??? nem értem...

Más káros dologgal nem tömöm még....9 hónapos lesz.

2010. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szinte minden ételre rá lehet mondani, hogy káros. Nagy hülyeség rámondani pl. a kukira, a krémtúróra, a joghurtra, stb. egyértelműen, hogy káros. Kevés embernek futja kizárólag bio kajákra.

Az én fiam imádja pl. a virslit, a joghurtokat, a túrórudit.... Chips-et még nem evett, kukikat sem, kizárólag a vizet issza meg. Nem csinálok házi túrót, meg joghurtot, nem tudok otthon a panelba növényeket termeszteni, uh. marad a bolti.

Gyönyörű, egészséges, nem beteges, nem ELHÍZOTT, boldog baba.

Mi sem kaptunk csak "egészséges" kajákat, mégis élünk. Én nem küzdök a túlsúllyal sem és beteges sem vagyok.

2010. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:28

Nem akarok offolni, de erre most reagálnék.

Valaki azt mondja, a gyerekkori táplálkozás megalapozza a későbbi problémákat (súly, eü, stb.)

De van, aki meg azt, hogy nem befolyásolja felnőtt korban.

22 éves vagyok, szintén világéletemben súlyfeleslegem volt, hol több, hol kevesebb. Az immunrendszerem elég gyenge, könnyen leszek beteg, stb. Nem mondom, hogy hú de egészségesen étkezek, de igyekszem azért.

Van egy 16 éves öcsém, kimondottan a zsíros, magyaros kajákat eszi csak, semmi zöldség, meg ilyenek. Kicsi korától nyomták neki a chip-set, édességeket, mindent, amit lehetett. Negyed annyit beteg, mint én, a 180 centijéhez van kb 65 kg. Ezt csak azért írtam le, mert testvéreknél sem azonos a génállomány, lehet, hogy az egyik gyerek apai ágról örökli, a másik anyairól, vagy másik felmenőktől, így lehet, hogy ugyanolyan életmód mellett is eltérő lesz...

2010. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
Ingem is érdekelne, hogy akik semmi egészségtelent nem adnak a babának, azok mit adnak? Azaz mi az egészséges?
2010. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
ingem=engem
2010. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!