Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egészségtelen dolgot...

Milyen egészségtelen dolgot adtok 1-másfél éves babátoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni szeretném ezeket!!!!
2010. okt. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
72%
én is ketchup-ot adok neki,ritkán és csak borsónyit.Erre is csak azért voltam rá kényszerülve mert nem evett semmit,igy legalább megeszi a kenyeret,vagy mást.ritkán kap,igy annyira nincs lelkiismeretfurdalásosom.22 hónapos,kap még virslit,kolbászt is szoktam neki adni néha.és kb hetente egyszer egy kis kinder csoki.mást nem eszik meg.mármint más fajta csokit.de napi 3 almát+ más gyümölcsöt is megeszik.
2010. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
43%
Neked nem mindegy ki mit csinál? A helyedben a sajőát egyévesemmel foglalkoznék....
2010. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
52%
Sepregess a magad házad tájékán.Biztos van mit.
2010. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
87%
Na az enyém imádja a kukit. Viszont nem normális étel helyett kapja, hanem utána. Uzsonna gyümölcs után szokott kérni, meg ha kocsiban utazunk akkor ezzel lehet leszerelni. Vagy kuki, vagy kölesgolyó (bár az egészséges.
2010. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
92%

Kölesgolyót (? egészséges), Danone joghurtot, Danoninot, Túró rudit, virslit, felvágottakat, ketchupot.


Kapott már burgonyaszirmot, TUC kekszet, a saját szülinapi tortájából kapott, sőt a miénkből is:) (micsoda szülő vagyok, tudom;))


Semmi baja: egyszer úgyis megismeri ezeket:)


Attól még távol állok, hogy a cumisüvegébe kólát töltsek:D

2010. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
85%
Lányom 20 hós. Túró rudi, dörmi mackó, túróvarázs, ritkán pufi. A főétkezések után szokta enni ezeket.
2010. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
81%
Bocs az offért, de miért válaszoljátok többen, hogy mi köze hozzá? Ennyi erővel ezt a választ más kérdésekhez is odaírhatnátok. Ez egy "kérdezősködős" :)) oldal nem? Egyszerűen érdekli, és kész. Akinek nem tetszik ne válaszoljon. És most lehet lepontozni.
2010. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
44%

Akik lehordják a kérdezőt,mind ludasok,magukra ismernek és rendesen kiakadnak,mert félnek szembenézni azzal hogy ők is minden hülyeséget megetetnek a gyerekükkel,különben nem akadnának fennt ennyire...!

:)

Amúgy a kérdezőnek üzenem hogy egyszer vigyáztam unokatesóm kislányára megkérdeztem mit adjak neki enni?!Válasz:"Virslit kaláccsal..."

Azonkívül mindig valami chipset vagy sós kekszet ropogtat.Nem éppen egészséges!

:)

2010. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
57%

Hát lányok én ismerek olyan anyukát/apukát aki 2 évesének már kólát ad, meg azt is láttam, hogy a gyerek kikövetelte az apjától a korty sört amit az apa ivott.

Erre mit mondtok?

Én biztos nem adnám

2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
73%

Bennem ezek a gondolatok merültek fel:


A kérdés minősít,aki egészségtelent ad a gyerekének,az rosszat ad.Ez eddig igaz is,rendjén is van.


Kérdés h mi az egészségtelen,mit tart a kérdező annak?És milyen mennyiségben?Kukit ,a kólát,a chipset,túró rudit,gyümijoghurtot,bébiételt?Mert azért vannak ám fokozatok is..Előbbi három kis mennyiségben is egészségtelen,de azt gondolom,hogy azért ezek kirívó példák,nem hiszem h sokan tömnék a gyereket chips-szel 8 hós korában,legalábbis nem a mi köreinkben.És mennyi idős gyerekekre gondol a kérdező?


A harmadik pedig,hogy nekem már totál elegem van,hogy folyton egymás nevelési elveivel foglalkoztok,hogy ki mit csinál rosszul,és miért..Miért van ez mindig napirenden?Okosabb leszel tőle kérdező,megtudsz vmi hasznosat belőle?

2010. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!