Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos csecsemőt lehet-e...

1 hónapos csecsemőt lehet-e oldalt fektetni, altatni? Nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Elfekszi a babám a bal fülét és a jobb oldalra szeretnénk átszoktatni úgy, hogy a hátánál megtámasztjuk egy párnával...
2010. ápr. 8. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet oldalt altatni, sőt, egészséges is. Pl ha így bukik, akkor biztos, hogy nem lélegzi be. Én rendszeresen fektetem időnként oldalt a 2 hetes ksifiamat, a védőnőm javaslatára. Sőt, amíg inkubátorban volt kék fény alatt, ott is mindig oldalt fekve láttam, amikor látpgattam.
2010. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehet, sőt jó is ha forgatod legalább nem nyomódik meg a kis feje és formás kis bubója lesz! :)
2010. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is oldalt szeretem altatni őket, habár a csípőjének nem tesz túl jót. Ha nincs semmi problémája a csípőjének akkor nyugodtan, csak mindig váltva tedd le az egyik és a másik oldalra.
2010. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindég az oldalán altattam.
2010. ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csipővizsgálatnál azt mondták a másik kismamának, aki oldalt fektette a gyermekét, hogy nem ajánlott, mert nem tud a csípője ellazulni, és ezért bekötött, úgyhogy fektesse hason, vagy háton, hogy rendbe jöjjön.
2010. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom mindig oldalt aludt.Nagyon bukós volt,már a kórházban is úgy aludt.Semmi baja.
2010. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm kimondottan javasolta hogy az oldalt fektetés a legjobb a 3 közül,és igy is szoktattuk pár hetes korától.Egyébként szinte csak igy tud a mai napig elaludni,most 9 hónapos.
2010. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!