Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egészségtelen dolgot...

Milyen egészségtelen dolgot adtok 1-másfél éves babátoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni szeretném ezeket!!!!
2010. okt. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Úgy látom,hogy a környezetemben sok-sok egészségtelen,főleg nasit kapnak a babák.Vajon miért,ha a szülő tudja,hogy az nem tesz jót?Más kérdés,ha nem tudja.
2010. okt. 19. 17:35
 2/72 anonim ***** válasza:
55%

ert mindenkinél ezt látja, és persze hogy neki is kell

én nem veszek neki

de ha mástól kapja mert ő is azt eszi, azt nem veszem el tőle

2010. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
69%
ketchup mániás sajnos és a boltit veszem, nem én készítem neki
2010. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
A ketchuptól nme pirosodik ki körbe a szája?A nagylányom ilyen volt.
2010. okt. 19. 17:39
 5/72 anonim ***** válasza:
42%
Mit foglalkozol te ezzel?Mindenki azt ad a gyerekének,amit akar.Foglalkozz a magad dolgával,és örülj h te nem adsz neki ilyeneket.
2010. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
24%

Én is sok anyukánál - babánál látom a különféle chipszeket, pufikat. Egyszer rákérdeztem, hogy miért azt adja...a válasz megdöbbentett.


"Akkor nem kell azon gondolkodnom mit adjak neki enni, így főzni sem kell. Reggeltől estig eszi, jól lakik vele."


Az én lányomnak egyszer adtak pufit nézegette egy darabig, majd eldobta. Eszébe sem jutott megenni, mert fogalma sincs róla, hogy mi az. Mondani sem kell, hogy akitől kapta az az uzsonnára szánt pulykamell felvágottas vajas kenyeret és a házi vajas kalácsot fogadta fintorogva.

2010. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
nem pirosodik ki
2010. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
31%
Én semmit nem adok neki.Nem mondom, hogy nem kóstolta már a kukit,de max. 2-3 alkalommal evett 1-2 darabot,azt sem én adtam neki.Nem evett még tejszeletet meg hasonlókat,danoninót is csak egyszer adtam neki.nincs ezekre a vackokra szüksége,örülök,hogy a normális kajákat megeszi, nem akarom ezekkel elvenni az étvágyát.amúgy engem nem érdekel, hogy más mit a gyerekének.
2010. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
86%
Májkrémet, virslit, túró rudit, tejszeletet. Még él.
2010. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
90%

Mostanában gyakrabban kap Túró Rudit, szereti a virslit...

22 hónapos

2010. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!