Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egészségtelen dolgot...

Milyen egészségtelen dolgot adtok 1-másfél éves babátoknak? Miért?

Figyelt kérdés
Nem reklámozni szeretném ezeket!!!!
2010. okt. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

Pukit kap, csak nasinak.Egy nap kb. 5 darabot.Nem igazán értem miért egészségtelen mivel az összetevői a következők:kukorica, víz, olaj, só. Bár ha van natúr sótlant veszek, azt is imádja.

A kóla persze rossz, de sok olyasmit is lehúznak mostanában, ami számomra érthetetlen hogy miért rossz.Tudom, műveletlenség, keveset netezek:-))

2010. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%
Pufit imadaja,danoninot,danonet is,de a sima joghurtot.Kolat chipset meg nem kapott,de a kindercsokit imadja.Parizsit meg virslit is szokott kapni,regebb imadta a babapiskotat de most mar nem eszi meg.Mindenfele sutibol adok,mikor mi van.Altalaban itthon sutottet.De emelett rengeteg gyumolcsot eszik.vizen kivul semmit sem iszik meg.Jo, a tejet.:)
2010. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
100%

1 éves. Pufit, krémtúrót, túrórudit, stb.

Hogy miért?

Mert örülök, ha egyáltalán ezeket megeszi, mivel nagyon rossz evő. És nem azért, mert ezekre lett rászoktatva, mindig is problémás volt az evése.

2010. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet enni,csak mértékkel . Én nem szeretném ha a gyerekem 3 éves koráig nem találkozna tejszelettel,vagy kukival mert utána óhatatlanul fog,és mivel annyira tiltott volt az oviban majd kétpofára zabálja. Én arra tanitom,hogy lehet édességet enni,ugyanolyan étel mint az összes többi. de cska rendes étkezés után esszük és mértékkel. Én is kaptam gyerekkoromban a mikulástól csokit,cukrokát,édességet és még élek..édességfogyasztást is kúlturáltan végezzük,nem disznó modjára egész nap nassolunk,tőlem is azt látja hogy csak akkor eszek csokit,kukit,chipset stbt ha megebédeltem.Nálunk lehet karácsonykor is szaloncukrot,süteményt enni,de nem ezen élünk.
2010. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
81%
Mért egészségtelen a kuki ugyan?Nekem a dokinő is mondta h adjak!!És nem hülye a dokinő!!!14 hós a babám!Imádja a túró rudit csokit! Krémtúrót! Tej szeletet stb..De nyílván nem ebéd helyett kapja!Ja és páriszit is kap egyik kedvence!!!
2010. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdeztem fentebb, hogy miért egészségtelen a puki/kuki ki hogy hívja.Persze sós,de hát nem egy 6 hónaposnak adom.
2010. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:

Néha kap sütit, mert minden kell neki, amit mi eszünk. Mindent meg akar kóstolni.

Kap túrórudit, de a csokit anya eszi meg :)

Evett már Sacher tortát, macskanyelvet, pár falatot.

2010. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
0%
Látom aki nem ad chipset meg kukit a gyerekének szépen le lett pontozva :) Csak így tovább anyukák...
2010. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
Bocs,de azt hol látod,hogy valaki le lett pontozva?Azt látom,hogy ki mennyire hasznos...de egy adott kérdésre mennyire,az alig van egy-két válaszolónál?
2010. okt. 21. 21:16
 40/72 anonim ***** válasza:
Én adok kukit, mégis lepontoztak:DDD
2010. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!